Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

a bude vůbec knížka? ;)

 

mě třeba trochu vadí, že do děje tahají víc a víc citů a vztahů, to dřív nebylo. A když už se někdo někoho zakoukal, v dalším díle bylo po něm. Bylo to takové syrové. Teď tak nějak tušíš, že se hlavním hrdinům moc nestane. I když v tom posledním díle...ale nebudu prozrazovat.

 

Knížky jsem nečetl, seriál vcelku se mi líbí moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cim dal tim vic se tesim na knizku :-)

?Jásem přesvědčenej že vydá ten 6tej díl, ten je už přece jenom skoro hotovej. Ale na ten 7dmej se už vy....  A po odvysílání poslední sérky  už nebude mít vůbec žádnou motivaci.

Je zapletenej do hromady novejch věcí do kina a TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sestej uz asi popate prepisuje. Uvidime. Kazdopadne to bude zajimavy, ten dej bude jinej a urcite lepe vysvetli dost veci a rozehraje vice postav. Sedmej asi tezko dopise - mozna za par let no.

Nathanien: Ano, melo to byt 2018, ale ted prosaklo, ze snad az 2019, coz je teda podle me sileny cekat 2 roky :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi zdá, jako by nevěděli, jak vlastně s tím příběhem naložit - odložení vysílání 7. série až na léto, zkrácení na 7 dílů.....a teď možná odložení 8.série až na rok 2019....

 

A možná taky (vzhledem k tomu, že o prachy jde vždy "až na 1. místě")  tak bych to viděl jako záměr nevysílat příští rok velkolepé ukončení (tedy 8.sezónu), ale naopak - začnou vysílat nějakou SPIN-OFF sérii - a tím zabijou 2 mouchy jednou ranou.

 

1) Lidé lačnící po hrách o trůny budou vezmou zavděk "aspoň" za SPIN-OFF - takže peníze za sledovanost se stále pohrnou

2) zároveň SPIN OFF neukončí (také ho rozdělí na sezóny) a tím diváky namlsají na pokračování SPINOFFU v roce 2020, až v roce 2019 slavně ukončí stávající sérii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na třetí serii Narcos se těšim. Jednička byla výborná, dvojka trochu rychlejší děj, ale taky dobrý.

Včera jsem zkouknul tohle a hodně pobavilo

 

https://www.csfd.cz/film/426013-zabijak-bodyguard/prehled/

Nedavno sem na tom byl v kine, Samuel vybornej a vecne nadavajici Salma snad jeste lepsi, skoro tam tem Reynolds i trosku zapadl imho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem konečně kouknul Masaryka a mám pro ten film kladné hodnocení. Řadím ho mezi svých top 10 Československých snímku. Samotný film bych hodnotil tak na 80% ale K.Roden a O.Kaiser za svoje herecké výkony přidávají dalších 5% na celkových 85%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...