Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Nooo, tak mám novou Netflixovskou hvězdu -

německý mysteriozní Dark.

 

http://www.csfd.cz/film/496803

 

Jaa,gut!

Danke für den Tip!

Sjel jsem to za 2 dny a ostatním to taky doporučuju, jinak se v tom množství postav ztratíte. Kdo je kdo, kdo je čí dítě, rodič, atd. K tomu několik časových rovin. V těch se dá naštěstí orientovat podle vnějších atributů, jako např. auta. Dobrý je taky casting, zvlášť u hlavních postav. Jejich mladší/starší verze vypadají, jako by to byl ten samý člověk, akorát jinak starý. Bohužel po první sérii zůstalo víc otázek než odpovědí. Snad se to vyjasní v další plánované sérii. Taky nesmíte moc řešit časoprostorové kontinuum a takové věci. V jednom okamžiku mi to připomnělo Cimrmana, já nejsem tvůj syn, já jsem tvůj otec. A pro chronomagory je tam úžasný stroj, který kombinuje design strojku z kapsáčů s velikostí malého cívkového magnetofonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dunkerk...očekávaní byla obrovská vzhledem k nadšeným recenzim všude kolem...ale jsem spíš zklamaný...na vojina ryana to nemá určitě, ani bratrstvo neohrožených ani sindleruv seznam o mnoha starsich filmech ani nemluvě...co se tyka ww2 tak už mi každý další film připadá jako příslovečné mlácení prázdné slámy...vše bylo řečeno, vše bylo již zfilmováno...alespoň tedy z pohledů spojenců, z pohledu osy to bude asi navždy tabu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danke für den Tip!

Sjel jsem to za 2 dny a ostatním to taky doporučuju, jinak se v tom množství postav ztratíte. Kdo je kdo, kdo je čí dítě, rodič, atd. K tomu několik časových rovin. V těch se dá naštěstí orientovat podle vnějších atributů, jako např. auta. Dobrý je taky casting, zvlášť u hlavních postav. Jejich mladší/starší verze vypadají, jako by to byl ten samý člověk, akorát jinak starý. Bohužel po první sérii zůstalo víc otázek než odpovědí. Snad se to vyjasní v další plánované sérii. Taky nesmíte moc řešit časoprostorové kontinuum a takové věci. V jednom okamžiku mi to připomnělo Cimrmana, já nejsem tvůj syn, já jsem tvůj otec. A pro chronomagory je tam úžasný stroj, který kombinuje design strojku z kapsáčů s velikostí malého cívkového magnetofonu.

Posledních 5 dílů jsem sjel včera, resp. dneska do půl 4 ráno :D

Až na konec který hodně věcí nevysvětlil, ale to už u Netflixu bývá, aby si připravili půdu pro další řadu, výborné, famózní a ten ta hudba... jdu shánět soundtrack.

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podruhý na Star Wars: The Last Jedi:

pár chybek a smítek vidím, ale pořád pecka.

Nejlepší scénu z filmu má ale na triku vedlejší postava, která mi konečně zodpověděla důležitou otázku mýho života: co se stane, když si předem pořádně nepropočítáte hyperrychlostní skok a jak to vypadá, když se na to vyprdnete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...