Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Viděl někdo The OA? Stáhl jsem si to, protože u Darku několik uživatelů čsfd psalo, že Dark je kombinace Stranger Things, Pustiny a The OA. Po prvním dílu jsou mé dojmy rozpačité. Hlavní hrdinka je poněkud nesympatická, ostatní postavy jsou kreténi, adoptivní matka je vypatlaný kosočtverec, atd. Změní se to s příchodem "Luciuse Malfoye" na scénu nebo je to ztráta času?

Upraveno uživatelem Mari
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si stáhnul  starou dobrou klasiku od Jima Jarmushe.  Ghost dog.  Verze noční filmový klub,  originál, titulky.  Dobrej film.

Mám pocit že poslední dobou jsou v kinech jen plívy.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Viděl někdo The OA? Stáhl jsem si to, protože u Darku několik uživatelů čsfd psalo, že Dark je kombinace Stranger Things, Pustiny a The OA. Po prvním dílu jsou mé dojmy rozpačité. Hlavní hrdinka je poněkud nesympatická, ostatní postavy jsou kreténi, adoptivní matka je vypatlaný kosočtverec, atd. Změní se to s příchodem "Luciuse Malfoye" na scénu nebo je to ztráta času?

já OA miluju :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík,  tak tohle je přesně pod moje rozlišovací schopnosti.

Není čas, strácet čas seriály.  A to už ani nepařím.   Člověk míní,  žena mění,  dítě totálně překope.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl někdo The OA? Stáhl jsem si to, protože u Darku několik uživatelů čsfd psalo, že Dark je kombinace Stranger Things, Pustiny a The OA. Po prvním dílu jsou mé dojmy rozpačité. Hlavní hrdinka je poněkud nesympatická, ostatní postavy jsou kreténi, adoptivní matka je vypatlaný kosočtverec, atd. Změní se to s příchodem "Luciuse Malfoye" na scénu nebo je to ztráta času?

To ma si nejdementnejsi pribeh, co jsem kdy cetl. Po prvnim dile jsem se totiz koukl o cem to ma bejt a ani nevim co rict ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...