Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

O víkendu jsem dal dvojfilm v CineStaru. Nejdřív Ztracen v džungli s Radcliffem - slušnej survival, bavilo. Potom Nejtemnější hodina s Oldmanem, který zahrál Churchila jako Pán, maskér odvedl neuvěřitelnej job, ale jinak mě to nijak neoslnilo.

 

https://www.csfd.cz/film/497988-ztracen-v-dzungli/prehled/

https://www.csfd.cz/film/455930-nejtemnejsi-hodina/zajimavosti/?type=film

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi půjdu proti proudu, ale Dark úplně nenadchl, trochu jak když pejsek a kočička vařili dort.Přišlo mi to malinko přes hranu a trochu moc na sílu vše co se rozjelo,co mě s každým dílem sralo byla hudba,tolik zbytečné podbarvujicí rádoby dramatické i když nebyl důvod to se jen tak nevidí a neslyší. ..D

70% .......uvidíme zda druhá série bude uveritelnejsi a víc dotažená co se týče postav a vysvětlení ,v první mi přišlo že měli malinko problém to vše skloubit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem viděl Ztracen v džungli s vousatým Harry Potterem a bylo to celkem dobrý. Kdybych to měl srovnat se Ztraceným městem Z, které je podobně tématicky laděno a které jsem taky nedávno viděl, bylo to nebe a dudy. Město Z byla ukecaná dlouhá nuda, tady to celkem ušlo, ale souhlasím s názorem, který tu už kdysi zazněl, že to je na jedno shlédnutí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skouknuta třetí série Gomorry a hodnotím velmi dobře, některé scény třeba první vražda co má udělat Enzo, ani se na to koukat nechcete a závěr je k nasrani, ale asi to tak mělo být. A kdyby někdo věděl co to Ciro nosí za bundu s kapucí tak bych byl rád.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Bobisky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skouknuta třetí série Gomorry a hodnotím velmi dobře, některé scény třeba první vražda co má udělat Enzo, ani se na to koukat nechcete a závěr je k nasrani, ale asi to tak mělo být. A kdyby někdo věděl co to Ciro nosí za bundu s kapucí tak bych byl rád.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Co co? Ona je třetí serka? Du na to! :)

 

Jinak viděl sem konečně Arrival, postavičky (ala cthulhu) dobrý, hudba taky, ale jinak mě to zklamalo. Takový nijaký.

 

A taky sem dal Logana, a taky nevím vlastně, lepší průměr, ale už sem dyl neviděl něco co mě fakt filmově nějak nadchlo.

 

Odesláno z mého SHIELD Tablet K1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se koukam na ten Interstellar a rikam si, jak ten film muze dostat 84%. Za me teda docela nuda :(

Snad se to rozjede..

 

https://www.csfd.cz/film/227786-interstellar/prehled/

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja ten Interstellar nedal, 1/2 pred koncem jsem to vypnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...