Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak z nějakýho zlomyslnýho důvodu tam sice je náhled soboru, ale pokud dáš stahovat, tak: "404 Not Found". Sakra práce. Klidně bych to bral i z cizího webu, ale ani to jsem nikde nanašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z nějakýho zlomyslnýho důvodu tam sice je náhled soboru, ale pokud dáš stahovat, tak: "404 Not Found". Sakra práce. Klidně bych to bral i z cizího webu, ale ani to jsem nikde nanašel.

Zkus tuten:

https://www.fastshare.cz/5569621/tridni-sraz-2-pohreb-klassefesten-2-begravelsen.2014.720p.x264-ceske-titulky.mkv#.W83qxRqLuhA

 

Jsem na tabletu, tak to sám nezkusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si vzpomněl na seriál Chobotnice a inspektora Cattaniho, tak už ho stahuju a koukám, že to má snad deset řad. Každopádně dotaz zní, je něco podobného "moderního"/novějšího? První řada Chobotnice je snad 1984...teda ne že by to vadilo, už se na to těším.

 

Všechny řady chobotnice jsem si pustil před rokem, první řady parádní podívaná a super nostalgie, pak to trochu vadne. Poslední dvě, tři dvoudílné řady už jsem dojel jen ze setrvačnosti.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kamarád byl včera na https://www.csfd.cz/film/300902-bohemian-rhapsody/prehled/ a u závěrečných titulků lidi tleskali vestoje.Už se těším.

Teď jsem přišel z kina a musím říct, že to nebylo špatný. Jen mi tam moc neseděl Rami Malek. Škoda, že do role Freddieho nebyl obsazen Sacha Baron Cohen. Ten by byl o třídu lepší Upraveno uživatelem (z)denny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tleskat ve stoje v kině ? Jako komu ? Tý digitální promítačce ? To je fakt šáhnutý :D 

Som chcel napisat nieco obdobne. Prepokladam ze sa este uklonili platnu pred odchodom.

Na druhej strane, ludia skanduju a kricia na rozhodcov pri sportovom prenose v televizore co je porovnatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...