Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

https://www.csfd.cz/film/601122-upgrade/prehled/

neni to uplně špatné - pro lidi, kteří sledují podobné filmy a čtou hodně je to jasné už od 10minuty ...ale i přes to jednou vidět určitě

pro ostatní to bude dobré ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt? Ja vetsinou dam na:

verbal *

I zkušený rutinér Péťa Morel ...

Já teda beru verbalovo hodnocení z (větší) části spíš jako prvek pobavení, resp. formy, než obsahu.

Mě se to fakt - v rámci žánru - docela líbilo. Tejkn sem viděl jen první, takže nedokážu zhodnotit. Když Nýsna a co jsem viděl, pak bych to srovnal na podobnou laťku asi jako Cizinec ve vlaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně ne. Taky ale záleží, co je to za pytel :)

 

Do roku 2012 bylo superfajn bejt ve stejnym pytli s Lancem Armstrongem. A teď? :))

Proč to píšu - zrovna koukam na dokument o celé té frašce, které se nakonec dá říct jeho kariéra. A celkem slušnej dokument. Armstronogova lež. Trefnej název.

https://www.csfd.cz/film/350142-armstrongova-lez/prehled/

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale to zrovna zmizikoj dekovat nemuzes :)

 

InxQ.png

 

SCIFI, kabrioletacka dekuje, ja teda tez, vcera sme to jseli a bomba, pomalejsi rozjezd, ale pak celkem svih, pekny head- a jiny shoty, vobcas aji clovek neceka, kdo je vlastne co a koho zastreli, prima.

z(denny) - souhlasim

princi - od ted te prestavam brat jako relevantniho filmovyho kritika, muzes si za to sam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vynikající je seriál McMafia.

 

Skoro na úrovni kvalit Gomory nebo Babylonu Berlín. Navíc v McMafii dost často vystupuje Praha a zní Čeština :-). Už se těším na 2. sérii

 

Četl jsem i knihu a ta se mi zas tak nelíbila. Na literaturu faktu mi přišla povrchní a na román nudná, ale seriálu dávám 9 z 10.

Díky za tip. Příjemně koukatelná věc. Docela mě bavilo, že všechny postavy mluví ve svých zemích svým jazykem :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...