Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Koukám na nový Das Boot, i když to nemá moc vysoký hodnocení a zatím po 2 dílech jsem spokojenej. Stejně jako Petersenův film z 80. let

A má to trochu spád? Jelikož Le Mans a das Boot jsou pro mě strašně usínací filmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by řekl Rimmer: Tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru!

 

Sorry jako ale za mě po pátém díle sestupná tendence.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by řekl Rimmer: Tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru

 

Sorry jako ale za mě po pátém díle sestupná tendence.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

A tebe nekdo nutil tu tvojí prdelku na to čumět?? Nemyslim si.. ale nazor samo respekt, ja jen ze ta ubulenost byla prave ta alegorie a ironie s absurditou toho mista v jednom, to se tvurcum za me dost povedlo...

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tebe nekdo nutil tu tvojí prdelku na to čumět?? Nemyslim si.. ale nazor samo respekt, ja jen ze ta ubulenost byla prave ta alegorie a ironie s absurditou toho mista v jednom, to se tvurcum za me dost povedlo...

Linka se skiny a Čočkinem byla dobrá, dá se souhlasit i s tím tvým názorem. Vadilo mi spis, že v posledních třech dílech to ztratilo drajv. SPOILER ALERT. Tonda se rozjede s Blankou, Franta se zamiluje, porve se s nim Eda, potom to nejde, tak zase Eda vstupuje do příběhu, do toho se Tonda rozchází s Blankou... Taková telenovela trochu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dycky Most!

za mě super a skvělej počin čt,po prvním Raplovi konečně něco zajímavé,druhou serii dám až to bude celé venku,ale asi to bohužel nebude takové jak by člověk po úspěchu první řady čekal.

Nechci spoilovat, ale druhá řada Rapla je velice slabá. Nemá to šmrnc, osoby jsou nepřesvědčivé..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci spoilovat, ale druhá řada Rapla je velice slabá. Nemá to šmrnc, osoby jsou nepřesvědčivé..

já si tady už přečetl pár názorů od lidí,takže tuším že to bude prostě napikaču,ale co,jak to bude celé venku sjedu to a aspoň nebudu tak zklamanej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na todle se teda těším - téma přežití v arktidě v kombinaci s Madsem Mikkelsenem - Arctic

[media]https://www.youtube.com/watch?v=N5aD9ppoQIo[/media]

Po tom, co si Mads vytrpěl v Adamových jablcích, ho nesundá nic.

 

https://www.csfd.cz/film/221085-adamova-jablka/komentare/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.csfd.cz/film/236288-pryc-od-pece/prehled/

 

Zajimavy realny film s lehce ponurou atmosferou. Muze se zdat, ze to je obehrany namet, ale je to zajimave natocene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...