Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Jsi chlapec, co nezrizene utraci, obzvlaste za knihy. Pritom staci rict-"hopo, jsem chudas, nemas to nahodou" ? Ja otevru knihovnu a rad zaslu gratis, neb mam pro Tebe slabost.  Te mam nejak rad, neumim si to vysvetlit. Pritom nejsi nijak hezkej.  :)

Sam se nekdy u cetby spalim, kdyz je knizka kundovina mracim se pak na celej svet.    :D

 

Jo a jeste sem se chtel napsat, ze se mi ten film s Melem jak stoji na Spatny strane libil. Ale bal jsem se, ze mi pak vyhubujes jak Maxelloj. :D

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi chlapec, co nezrizene utraci, obzvlaste za knihy. Pritom staci rict-"hopo, jsem chudas, nemas to nahodou" ? Ja otevru knihovnu a rad zaslu gratis, neb mam pro Tebe slabost.  Te mam nejak rad, neumim si to vysvetlit. Pritom nejsi nijak hezkej.  :)

Sam se nekdy u cetby spalim, kdyz je knizka kundovina mracim se pak na celej svet.    :D

 

Jo a jeste sem se chtel napsat, ze se mi ten film s Melem jak stoji na Spatny strane libil. Ale bal jsem se, ze mi pak vyhubujes jak Maxelloj. :D

A tak sem si udělal radost, že sem si po dlouhý době koupil opravdickou knížku, plus si ji pudu vyzvednout do krámu. Chlap se mě tam vždycky zeptá, jestli na to chci igelitku, já mu řeknu, že né a von je buchvíproč z toho potěšenej. Ale dík za nabídku a i za tip, a nakonec - taky mně nejseš úplně protivnej. Že se ti líběj debilní filmy, to chápu, protože nechlastáš a podvědomě si to kompenzuješ. Maxel ale pije jak duha - tam bude problém jinde.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem za víkend a dnes dal toho Rapla 2 a měli jste pravdu,bohužel všechno co fungovalo v jedničce tak tady vůbec .

Všechno tak nějak špatně , bohužel co mě zklamalo nejvíc bylo herecký obsazení Pysko,Jandák ,Rychlý a mnoho dalších ,utrpení to sledovat.

Asi jsme to pokračování neměli chtít .

Vypadá to ze si na ČT pozvali pomoc z Novy,Primy a TV Barandov ....D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem konečně utilizovat Netflix a sjel jsem teď seriál Sex Education. Překvapivě dobře napsaný, vtipný i hezký zároveň a Gillian Anderson ve vedlejší roli sex terapeutky naprosto geniální.

Má to jen 7 dílů, další sezona v nedohlednu, ale bavilo mě to dost.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to jako melo byt za konec Rapla II??

 

 

Tak jsem za víkend a dnes dal toho Rapla 2 a měli jste pravdu,bohužel všechno co fungovalo v jedničce tak tady vůbec .

Všechno tak nějak špatně , bohužel co mě zklamalo nejvíc bylo herecký obsazení Pysko,Jandák ,Rychlý a mnoho dalších ,utrpení to sledovat.

Asi jsme to pokračování neměli chtít .

Vypadá to ze si na ČT pozvali pomoc z Novy,Primy a TV Barandov ....D

 

https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/rapl-2-konec-serie-hynek-cermak.A190401_113157_filmvideo_ts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já myslím že jen toto kamufluje to co se nepovedlo,žádná modla,ale bohužel slabej materiál pro druhou sérii ....ale chápu,je těžký přiznat že se to vážně nepovedlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem konečně utilizovat Netflix a sjel jsem teď seriál Sex Education. Překvapivě dobře napsaný, vtipný i hezký zároveň a Gillian Anderson ve vedlejší roli sex terapeutky naprosto geniální.

Má to jen 7 dílů, další sezona v nedohlednu, ale bavilo mě to dost.

 

Přesně tak, za mě taky super. Navíc to nemá ani nijak složitou angličtinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já myslím že jen toto kamufluje to co se nepovedlo,žádná modla,ale bohužel slabej materiál pro druhou sérii ....ale chápu,je těžký přiznat že se to vážně nepovedlo

Taky myslím..... z tý dvojky jsem dost rozpačitej...

 

Ale touž tak bývá někdy..... 1. John Wick byl super, dvojka stála za prd....moc nevěřím, že by to trojka napravila....

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...