Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

 

prekvapive koukatelna vec... nevim, proc to ma tak nizky body na csfd.. https://www.csfd.cz/film/308315-mortdecai-grandiozni-pripad/prehled/

Řekl bych že velmi vtipná a pohodová věc, kterou asi pseudointelektuálové na CSFD nepobrali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodím sem jen nárazově, vždy jen tak 2 až 3 strany dozadu, tak sorry, jestli to tady už bylo nedávno, ale teď se mi fakt líbilo tohle: https://www.csfd.cz/film/575731-yellowstone/prehled/. Taková novodobá westernová Sons of Anarchy / wind river / Kmotr / Dallas / tanec s vlky (dobře, jen proto, že je tam Costner) všehochuť, která na mne ale moc dobře fungovala. Těším se na druhou sérii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nepta se Zmizik i na tech predchozich 7 serii? :D

 

Ja ted na to presvedcil pritelkyni a davam si to tedy s ni od zacatku. Jsme u treti serie. Napred k tomu pristupovala s neduverou. Ted ma oci navrch hlavy po kazdem dilu a chce vic a vic. Takhle zvladnem vsechny serie nez bude venku cela osma a tu si dam najednou. Cekat tyden na dalsi dil by me jeblo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nee, ja to zodpovedne videl ale nevim, jestli budu pokracovat, nejak me to nebere. Vcera sem videl kousek z ty bitvy a ten mladej s kozichem vysedaval na tom kreslenym drakoj jak nase kocka, kdyz ji nesla pani na ramenu.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem včera koukal no nic moc všechno ve tmě nebo v mlze nevím proč si s tim dávají takovou práci a pak člověk pořádně nic neviděl za mě škoda taková mela a divák si to muže pouze představovat :-( další snad bude lepši.

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...