Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Trochu z jineho soudku, rozjezd pomalejsi, ale pak dobry!

 

https://www.csfd.cz/film/286281-zatimco-spis/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jmenuji? Jebe ti?

 

Narodil jsem se 80 km od Černobylu, ale nikdy jsem nebyl v Pripjati :eek:

 

V seriálu se mi nelíbila jediná věc - všichni se jmenují ?Tovarisch? , "?omrad", ale to nebylo a vypadá to vtipně.

A kdyby tenkrát nebyla studená válka, tak by tam jistě ještě přijel na inspekci generál Attorney.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je venku i druhá série Dark. Viděl to někdo? Jinak u těchto sérií je problém v tom, že než vyjde další, tak zapomenete o čem to bylo a hlavně kdo je kdo :) Teď jsem viděl první díl třetí série Stranger Things a tak mě to chytlo, že už jsem u čtvrtého dílu, aniž bych viděl druhou sérii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je venku i druhá série Dark. Viděl to někdo? Jinak u těchto sérií je problém v tom, že než vyjde další, tak zapomenete o čem to bylo a hlavně kdo je kdo :) Teď jsem viděl první díl třetí série Stranger Things a tak mě to chytlo, že už jsem u čtvrtého dílu, aniž bych viděl druhou sérii :)

videll, za mna dobre, aj ked treba rozmyslat kto je co a kedy ... :D

preventivne som si stiahol opat 1. seriu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třetí sezona Stranger Things zkouknutá při celodenním maratónku a pocity rozporuplné. Napětí už takové předvídatelné ,podkreslení hudbou z osmdesátek už taky není takové, prostě za mě trochu zklamání. Ale je fakt ,že jsem se na to možná jenom moc těšil a očekávání bylo až moc velké.. :crying_anim: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spider-Man: Far from home mě fakt potěšil.

Stejný pocity. Očekávání nic moc, nakonec se mi to ale líbilo, příjemná oddechovka po těch emočních ždímačkách posledních dvou Avengers. Gyllenhaal potěšil a díky potitulkovým scénám mám pocit, že to ještě bude zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...