Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak jsem rozkoukal "Příběh služebnice" a musím říct, že jsem z toho takový rozpačitý ... včera jsem viděl 5. díl a přijde mi, že se tam vlastně nic neděje. Jako téma zajímavý, zpracování pěkný, ale vlastně jako by člověk koukal na dokument o KLDR ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před lety jsem viděl 1. serii tohodle australského seriálu https://www.csfd.cz/film/341562-wentworth/prehled/

V současnosti běží již 7. řada a docela mě to chytlo. Včera jsem dorazil 4. serii.

Postava (ředitelka věznice) zahraná Pamelou Rabe je naprosto dokonalá, ještě teď mám naježený chlupy až na zad... :o

Vězeňské prostředí je vděčné/atraktivní téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska zaclo The Boys. Trochu doufam, ze to bude lepsi, nez vsechny ty nudny Marvelovky...

 

Jo a jeste Orange is the new Black S07. A kdo mel rad Jessicu ze Suits, tak muze zkusit Pearson. A kdo ma rad uchylarny, tak Year of the Rabbit.

 

http://www.youtube.com/watch?v=UWV9tGXIqPs

Upraveno uživatelem Maxmillian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komu se líbil Ray Donovan, tak může zkusit Stíny z produkce HBO. 

 

Mě se to docela líbí. Hodně mi to připomíná Raye Donovana. Akorát s tím rozdílem, že hlavní postava nebydlí na předměstí L.A., ale na předměstí Bukurešti. Chodí v teplákovce místo v kvádru. Místo Mercedesu jezdí v Dacii a místo práce pro židovské právníky, pracuje pro rumunské lichváře... :-)). 

 

Pro zajímavost dle Wiki - It is the first HBO Europe original series to be broadcast in the United States. 

Upraveno uživatelem FraK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komu se líbil Ray Donovan, tak může zkusit Stíny z produkce HBO. 

 

Mě se to docela líbí. Hodně mi to připomíná Raye Donovana. Akorát s tím rozdílem, že hlavní postava nebydlí na předměstí L.A., ale na předměstí Bukurešti. Chodí v teplákovce místo v kvádru. Místo Mercedesu jezdí v Dacii a místo práce pro židovské právníky, pracuje pro rumunské lichváře... :-)). 

 

Pro zajímavost dle Wiki - It is the first HBO Europe original series to be broadcast in the United States. 

Tak seriál to bezesporu je - je to u toho napsaný a má to díly... Ale jinak to moc děje, neřkuli napínavosti nepobralo. Koukat se na to určitě dá a klidně i napřeskáčku - to je fuk. Aspoň člověk vidí, jak to vymejšlej Rumunové.

To Odhalení bylo dobrý, možná trošku dlouhý. Ale stejně - kam na ty tipy furt kdo chodíte?

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji První člověk pro majitele moonwatchů povinný film o Neilu Armstrongovi.

 

Zvláštní, když si člověk uvědomí, že se prošel v tak neuvěřitelné dálce po Měsíci, a přitom tady u nás v Brně vůbec nikdy nebyl ;-)

Upraveno uživatelem Tomak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo tady nedávno doporučoval seriál Happy, druhou sérii.

Tak jsem dal tu první https://www.csfd.cz/film/559508-happy/komentare/

.....a ty kraaavo. Komplet všichni autoři, producenti a herci smazili kila koksu a heraku, pac seriál vo detektivovi, kterej vidí modrého jednorožce a masakruje při tom grázly, se jen tak nevidi.

Nemohl jsem to vypnout a super jsem se bavil :-) Jen jsem měl chut si taky neco zobnout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...