Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Zrovna jsem dokoukal první díl druhé série. Díky za parádní tip. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ,Ja našel verzi HDR ,ale asi si prvně zopaknu první sérii aby byl zážitek dokonalej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem z povinnosti posledni Avengers: Endgame https://www.csfd.cz/film/393332-avengers-endgame/prehled/

A ty vole hruza hruz. Neuveritelne dlouhej a debilni dej. Hlavni padouch je debil, kterej se dostane k moci a pak ji zahodi, aby mohl pestovat rajčata???? A tak obecně nevime jak dal, tak udelame......pozor.....cestovani v case. WOW!!!! Thor jakoze tlustej ufnukanek, kterej se pak vzchopi a nakonec preda svoje severske kralovstvi nejake mulatce? Jakoze coze?!?! Hulk je nejakej hybrid a nema ve filmu jedinou akci? Ironmam je hrozne dojemnej a chytrej a to, ze konci smlouva Downeymu, ho predurcuje k jasnemu konci :-(! Finalni digibitva o nicem a vsechno rozhodne nejaka paní vostihaná na ježka, ktera prileti z vesmiru? Kapitan Amerika je MIrek Dušín a svuj stit nakonec preda novemu Kapitanovi, coz je dle dnesnich pravidel nejakej cernousek? A pohreb na konci je tak slizký a upocený slzavý údolí, kdy se vam fakt chce brecet! To je jediny pozitivum.

No nebyl jsem nikdy óbrfanda komiksů, ale nektery sem si rad dal, ale kam se to dostalo. Jakoze nejvydelecnejsi film vsech dob? Ja davam odpad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem z povinnosti posledni Avengers: Endgame https://www.csfd.cz/film/393332-avengers-endgame/prehled/

A ty vole hruza hruz. Neuveritelne dlouhej a debilni dej. Hlavni padouch je debil, kterej se dostane k moci a pak ji zahodi, aby mohl pestovat rajčata???? A tak obecně nevime jak dal, tak udelame......pozor.....cestovani v case. WOW!!!! Thor jakoze tlustej ufnukanek, kterej se pak vzchopi a nakonec preda svoje severske kralovstvi nejake mulatce? Jakoze coze?!?! Hulk je nejakej hybrid a nema ve filmu jedinou akci? Ironmam je hrozne dojemnej a chytrej a to, ze konci smlouva Downeymu, ho predurcuje k jasnemu konci :-(! Finalni digibitva o nicem a vsechno rozhodne nejaka paní vostihaná na ježka, ktera prileti z vesmiru? Kapitan Amerika je MIrek Dušín a svuj stit nakonec preda novemu Kapitanovi, coz je dle dnesnich pravidel nejakej cernousek? A pohreb na konci je tak slizký a upocený slzavý údolí, kdy se vam fakt chce brecet! To je jediny pozitivum.

No nebyl jsem nikdy óbrfanda komiksů, ale nektery sem si rad dal, ale kam se to dostalo. Jakoze nejvydelecnejsi film vsech dob? Ja davam odpad.

 

Co se týče cestování v čase, tak to je naprosto běžný jev u MCU nebo DCU. Vlastně většina těch tvých "výtek" dost postrádá hlavu a patu. Uvědom si, že koukáš na adaptaci komixu pro děti a ne na Zelenou míli nebo Pravidla moštárny  ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče cestování v čase, tak to je naprosto běžný jev u MCU nebo DCU. Vlastně většina těch tvých "výtek" dost postrádá hlavu a patu. Uvědom si, že koukáš na adaptaci komixu pro děti a ne na Zelenou míli nebo Pravidla moštárny  ... 

Ja myslim, ze moje vytky hlavu a patu maji. Páč jsou z moji hlavy. Cestovani v case muze bejt bezny, ale je to podle me dosti slaboduchy. Asi jako dvojcata v detektivce. A i jako komix pro deti to beru - mozna proto se mi rada Marvelů libila :-) Ovsem toto byl proste paskvil a tak jsem to videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem z povinnosti posledni Avengers: Endgame https://www.csfd.cz/film/393332-avengers-endgame/prehled/

A ty vole hruza hruz. Neuveritelne dlouhej a debilni dej. Hlavni padouch je debil, kterej se dostane k moci a pak ji zahodi, aby mohl pestovat rajčata???? A tak obecně nevime jak dal, tak udelame......pozor.....cestovani v case. WOW!!!! Thor jakoze tlustej ufnukanek, kterej se pak vzchopi a nakonec preda svoje severske kralovstvi nejake mulatce? Jakoze coze?!?! Hulk je nejakej hybrid a nema ve filmu jedinou akci? Ironmam je hrozne dojemnej a chytrej a to, ze konci smlouva Downeymu, ho predurcuje k jasnemu konci :-(! Finalni digibitva o nicem a vsechno rozhodne nejaka paní vostihaná na ježka, ktera prileti z vesmiru? Kapitan Amerika je MIrek Dušín a svuj stit nakonec preda novemu Kapitanovi, coz je dle dnesnich pravidel nejakej cernousek? A pohreb na konci je tak slizký a upocený slzavý údolí, kdy se vam fakt chce brecet! To je jediny pozitivum.

No nebyl jsem nikdy óbrfanda komiksů, ale nektery sem si rad dal, ale kam se to dostalo. Jakoze nejvydelecnejsi film vsech dob? Ja davam odpad.

uprimne, taky me to nebavilo, do konce jsem to spis protrpel ...

nastesti je tu dalsi varka super heroes a to je jina liga, nenudil jsem se ani minutu : https://www.csfd.cz/film/657621-the-boys/prehled/

Upraveno uživatelem Sarka Farka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme včera na tom Hollywoodu a ztotožňuji se s názorem, že to mohlo být o hodinu kratší a bylo by to super. V poslední třetině jsem už nevěděl jak se mám v tom kině poskládat jak mě bolel zadek. I tý akce a násilí tam za mě mohlo být víc. Podruhý bych to vidět teda nemusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...