Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Včera jsme měli hlídání pro dceru, tak jsem vzal drahou manželku do kina. Bohužel Rambo mi neprošel, tak jsme dali tuhle českou oddychovou komedii.

Mě i ženě se to líbilo, asi bych dal 70%.

https://www.csfd.cz/film/648236-pres-prsty/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukátě někdo aktuálně na McMafia? Za mě supr seriál!  :cool02:

jo, mně se to moc líbilo. vlastně jediná věc, na kterou jsem poslední týdny pravidelně koukal.

akorát mě sere čt = to lepší davají vždycky v pozdní dobu, k tomu nevím proč hned dva díly za sebou, a já jako pracující musím sedět do půlnoci před bednou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, Fauda obě série naprosto peckovní,hlavně to dej v origo zvuku,ne angl.....už se natáčí 3.série :clap:

Mindhunter určo dej :cheers:

 

Tvl. Fauda super, ale jelikoz jsem v pulce 2 serie tak ten spoiler kurva nepotesil (i kdyz jsem ho tusil).

:giljotiini:

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, mně se to moc líbilo. vlastně jediná věc, na kterou jsem poslední týdny pravidelně koukal.

akorát mě sere čt = to lepší davají vždycky v pozdní dobu, k tomu nevím proč hned dva díly za sebou, a já jako pracující musím sedět do půlnoci před bednou..

 

To jo, mohli to dávat dřív nebo rozhodit ty díly do více dnů.. jen nevím na co teď zase budu koukat.. prý je dobrý Gomora, tak se asi zaměřím na tohle teď.. neviděl jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sever se mi taky líbí a jsem zvědavej, jak to celý dopadne....

 

Jinak jsem zkouknul nový X-meny a úplně špatný to není....je to takový skok na začátek.... ale jednou a dost..

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvíli bude Interstellar, až na ten konec jeden z nejlepších scifi filmů poslední doby - před tím snad jen Sunshine. Tam byl ten konec taky vlastně slabej.

 

(Toto hodnocení je subjektivní, snad to nevyvolá flame ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...