Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Jak, místní kritici, vnímáte film Big Lebowski?

 

Běželo to o víkendu v bedně. Nikdy jsem to předtím neviděl a řekl jsem si, že si prostě musím doplnit vzdělání. Ten název jsem za život slyšel nesčetněkrát a i z vyprávění různých lidí jsem pochopil, že to bude kultovní věc asi jako Pulp Fiction.

 

Můžu vám říct, že nudnější sranec jsem za poslední dobu fakt neviděl. Fakt mě to nebavilo. Hlášky mi přišly trapný (možná tomu ubíral dabing a v angličtině je to o něčem jiném), ale fakt jsem se u toho trápil a u konce i klimbnul. Rozesmála mě koupelnová scéna s fretkou a mám od té doby chuť někde vyzkoušet koktelj White Russian co tam furt chlemtal, jinak to ve mě nezanechalo nic. I když uznávám, že ta kamera byla místy skvěla a ty záběry psycho

 

Já když jsem to viděl před mnoha lety poprvé, tak jsem u toho taky usnul nudou. Pak jsem si to nějak pustil po druhý a to už mi u toho tekly slzy smíchu a od tý doby jsem to viděl už několikrát a pokaždé mi to přijde lepší a lepší, páč člověk si vychytá, co dělají za xichty v pozadí a tak. a Walter je prostě nejvíc.

I ten dabing je povedený. Big Lebowski a Podfuk jsou jediný 2 filmy, který si pouštím s dabingem.

Upraveno uživatelem Anton_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle zabery jsou hodne dobre. Musim na ten film mrknout.

 

Na Top Gun se taky tesim, jsem zvedavej jakou tam chteji hodit dejovou linku. Co se tyka zaberu na letadla, tak mam strach, aby z toho Amici neudelali jen jakoze bombastickou podivanou s rychlymi strihy. No uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pozor!! Netflix vypustil tento snímek https://www.csfd.cz/film/622395-6-underground-tajne-operace/prehled/ a kdo nechce zažít dvouhodinové zklamání a znechucení, tak se tomu vyhněte. Sice to dělal Netflix, režíroval to Michael Bay, hraje v tom Reynolds, ale to je tak všechno. Je to srágora až na půdu. Není to napínavý, není to vtipný, je to jenom barevný, akční a děsně blbý.. Hned na začátku je automobilová honička, během které má řidič z pohledu jedné kamery kšiltovku, z pohledu druhé ji nemá a takhle se to pořád střídá, než to asi režisér nervově nevydržel a nechal ho zabít vysokozdvižným vozíkem. Ale bez špetky nadhledu, elegance nebo humoru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pozor!! Netflix vypustil tento snímek https://www.csfd.cz/film/622395-6-underground-tajne-operace/prehled/ a kdo nechce zažít dvouhodinové zklamání a znechucení, tak se tomu vyhněte. Sice to dělal Netflix, režíroval to Michael Bay, hraje v tom Reynolds, ale to je tak všechno. Je to srágora až na půdu. Není to napínavý, není to vtipný, je to jenom barevný, akční a děsně blbý.. Hned na začátku je automobilová honička, během které má řidič z pohledu jedné kamery kšiltovku, z pohledu druhé ji nemá a takhle se to pořád střídá, než to asi režisér nervově nevydržel a nechal ho zabít vysokozdvižným vozíkem. Ale bez špetky nadhledu, elegance nebo humoru..

Jsem na fóru už řadu let a tady v tom vlákně jsem identifikoval pár lidí, kteří když něco doporučí, je to téměř vždy slaboduchá kravina. Takže jsem přesvědčenej, že se to někomu líbit bude!  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenkrát v Hollywoodu úplně luxusní záležitost, konečně jsem si našel čas :-) Strašně mě zajímalo jak vyřeší Tarantino manželku Polanskiho a je to jedna velká pecka, jen velká škoda že to tak tenkrát skutečně nebylo, šmejdi by si to zasloužili....

 

u me stejny pocity, dokonalej film, kterej si urcite pustim jeste parkrat a konec no comment, cekal jsem vsechno jen ne tohle :) Quentin proste umi a ta tolik debatovana dylka filmu za me naprosto OK, me proste bavilo sledovat ten navrat do Hollywoodu plnyho hippies (a tak trosku vic jeblejch lidi od filmu a to tim spis, ze jich par znam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 Underground. Docela slušná akční oddechovka. Dalo by se to popsat jako sonda do života horních cca tisíc pod drobnohledem snajperky. Počáteční automobilová sekvence neměla daleko ke klasikám od Luca Bessona. Tedy nic pro náročného diváka, Zmizíkovi bych se to bál vůbec ukázat. Ale já se nenudil.

 

https://www.csfd.cz/film/622395-6-underground-tajne-operace/videa/

Taky jsem to viděl a musím souhlasit, že při první honičce sem měl chuť to vypnout, nereálný jak prase, střih byl rychlej jak prase, ta postřelená borka vzadu úlet...

 

Ale pak se to docela rozjede... Podruhé to asi nedám, ale jinak na vypnutí dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když máš náladu na vizuálně docela pěkně udělanej film, tak to nevypínej

 

je to akční, občas malinko vtipný, trocha toho patosu ale i ironie

 

mě se to líbilo, byl jsem přesně v té správné náladě a sedlo mi to. A i když jsem si ze začátku říkal že to nedám, nakonec ty 2 hodiny utekly jako nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u toho byl bohužel střízlivej :-/ Opravdu tomuto filmu chybělo takové to "něco", co umí filmu dát třeba Luc Beson. Pak by mě třeba pobavily i vybuchující stánky s novinama nebo stojany na prodej pohlednic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sto lidí, sto chutí. Že by to ale bylo na varování s vykřičníkama. Nevim.

 

Anyway. Měl jsem teď takovou fajn veselou předvánoční náladu poslední týden v háku, taxem na hotelu sfouk dva dokumenty z pera Netflixu.

 

The Ted Bundy Tapes.

https://www.csfd.cz/film/686270-rozhovory-s-vrahem-vypoved-teda-bundyho/prehled/

 

I Am a Killer. Tam jsem v půlce.

https://www.csfd.cz/film/643410-i-am-a-killer/komentare/

 

Jeden lepší než druhý. Na podpoření pohody a navození fajné atmošky doporučuje 0 z 10 psychologů. Za mě palec na druhou!

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nové star wars, jakože za mě kdybych odešel 30 min před koncem, tak jedny z těch lepších. Narvali tam strašně věcí a tak to někdy bylo dost zkrácené, protože k něčemu sofistikovanějšímu nezbyl čas. Konec sračka, ale jinak fajn. Byl jsem na premiéře a strašně mě rozčilovala slečna s dalekohledem co kontrolovala kamery...

Nejsem star wars fanda, zdaleka jsem neviděl vše. Ale tohle příjemně uteklo a na hlavní propagonistku se moc hezky kouká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno někdo  doporučil For All Mankind (https://www.csfd.cz/film/708786-for-all-mankind/prehled/). Nemá cenu moc prozrazovat o čem to je, první deset minut jsem čuměl jak puk :). První dvě epizody jsou slabší, chce to vytrvat, pak to nabere pěkný grady. Jsem lehce za pulkou a moc se mně to líbí.

Pokud se někdo orientuje v americkým vesmírným programu, tak si to užije ještě o trochu vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For All Mankind - ano vydržel jsem jen ty dva díly.

Po prvním jsem stále doufal a přemýšlel o čem to vlastně je. I přes ubohé triky jsem čekal že na měsíci třeba  bude čekat mumifikovaný Gagarin sebere jim klíčky od rakety a poletí dom. Ale abych čuměl na frustrované kosmonauty jak chlastají a rvou si vlasy tak to ne.

Nejlepší záběr byl jak toho jednoho, stará vystěhovala a hodila za ním můnvoče oknem, on je zvedl nasadil a šel.

V tom bylo hodně symboliky.

Strašná býkárna.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...