Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Zaklínače jsem sjel a dobrý. Ne skvělý, ale dobrý. Knižně to má větší koule a hlavně obsahově je to ucelený. Tohle mi přišlo jako hezky zpracovanej výcuc. Yennefer méla bejt uhrančivá sněhobílá kráska s havraní hřívou, multikulti z ní udělali cikánku. No a negerský dryády už tu někdo vtipně glosoval. Tohle rasový šílenství mě tahá za oči a likviduje autenticitu příběhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nové star wars, jakože za mě kdybych odešel 30 min před koncem, tak jedny z těch lepších. Narvali tam strašně věcí a tak to někdy bylo dost zkrácené, protože k něčemu sofistikovanějšímu nezbyl čas. Konec sračka, ale jinak fajn. Byl jsem na premiéře a strašně mě rozčilovala slečna s dalekohledem co kontrolovala kamery...

Nejsem star wars fanda, zdaleka jsem neviděl vše. Ale tohle příjemně uteklo a na hlavní propagonistku se moc hezky kouká...

 

Mám z toho podobný pocity, akorát jako pro SW fandu je to zklamání trochu větší, strašná matlanina(hlavně na konci), co popírá hodně věcí z předchozích dílů. Celkově je nová trilogie hlavně tím závěrem pro mě hodně mimo. Nejvíc pobavila alternativní verze posledního dílu od anonyma v komentu pod recenzí na fffilmu :lol2:

 

Akorat ze to bylo takhle. Zombie Palpatine terorizuje galaxii vysilanim horsim nez sou porady jaromira soukupa. Ukaze se, ze je to Yoduv bracha, protoze jejich mama byla (ehm) prilis vesela. Kylo to nevydrzi a vezme si Rey. Po case se jim narodi malej negr, coz vede k vyhrocene manzelske situaci se svetelnymi meci. Rey usekne Kylovi nohy, ale jemu je to jedno (jako Frantovi), protoze ho ma konecne az na zem (jako Franta). Umre Cubaka a tomu zlatymu z toho vyhorej obvody. Zaverecny titulky a majestatni hudba.

Jinak bylo dobry to videt. 

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaklínače jsem sjel a dobrý. Ne skvělý, ale dobrý. Knižně to má větší koule a hlavně obsahově je to ucelený. Tohle mi přišlo jako hezky zpracovanej výcuc. Yennefer méla bejt uhrančivá sněhobílá kráska s havraní hřívou, multikulti z ní udělali cikánku. No a negerský dryády už tu někdo vtipně glosoval. Tohle rasový šílenství mě tahá za oči a likviduje autenticitu příběhu.

Mne se hlavně ani Yennefee ani Tris v seriálu moc nelíbí ve Wild Hunt jsou obě mnohem hezčí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak víš, že jde o multikulti? Třeba jsou tmavší herci jen levnější. :-D

Mi se to líbí zatím dost. Dnes mám odplaváno a jdu dokoukat poslední dva díly. Jinak mi příjde, že se to od knihy celkem dost liší.... Yennefer mi naopak příjde fakt dobrá, mám tyhle typy holek rád.

Na co si budu muset zvykat je vzhled elfů...

Jinak jsem odpoledne na kole dal nový díl Grand Tour a super. Je tam moc dobrá scénka s hodinkami na tržnici. Jak kluci hádali, co to má Hammond na ruce v VIP. Tak já z toho pochopil, že to je šmuk, co tam koupil za 35 usd :-D

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze je tam moc černochů vám prijde divny, ale všechny ty příšery vám přijdou reálný a ze v Polsku,nebo kde, žily?

Mi to nepřijde divný, mi to je tak nějak jedno. Ale teď mě fakt pobavil díl Its always sunny in Philladelphia, kde tohle řešili. Pokud chcete vyloženě nekorektní seriál, tak toto je ono ;) A je to super. Díl jen na #meetoo mě taky dost rozesmál ale je to dobré celé.

Mám rád tenhle humor. Je to jak Bill Burr říká, musíš vymyslet něco co nasere všechny například: Trump is so dump that he is actually gonna make me vote for a woman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl po roce zase v kině, SW nenadchly ani neurazily. Ale jakmile byl v jednom okamžiku cca 5 vteřin úplně tichý předěl, tak se v sále ozývaly zvuky... jako z výkrmu. Ještě že náš tam bylo jen tak 20 a dalo se sednout si dál od stáda. Na dlouho jsem zase vyléčený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...