Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Ja jsem teda toho Lovce dal dva dily, za me teda hrozna nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Zaklínač nakonec průměr. Na to, kolik prachu do toho vrazili. Dva-tři super díly - napr. Striga a 5 dílu nuda. Proste na to, ze to ma být ?nová Hra o truny? nic moc. Jsem zvědav, jestli bude další série. Nesmyslné flashbacky, které nejsou nijak značené a působí chaoticky. Super mocná čarodějka, která vůbec super mocná není - až na konci teda. Chybí hlášky z knih, trochu vic humoru, atd. A ten Cavill je proste prkennej, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dvanácti, kdy jsem dostal první knížku Zaklínače, ten svět žeru a znám to skoro nazpaměť.

Takže tenhle seroš... Cavillův Geralt je super, Marigold je fajn, lokace ujdou. Renfri, Cahir a Myšilov jakž takž, Yen dost mimo, Triss je ohyzdný strašidlo, příběh... no, pokud se o něm dá mluvit, tak scenáristi si nenačetli ani desetinu toho, co Cavill.

Bitva o Sodden ukázala asi nejlíp, co všechno je na tom seriálu špatně.

 

Snaha asi byla, ovšem když se snaží jen tři lidi, moc to zbytek nevytrhne.

 

Odesláno z mého 7Qa_3G pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu opakovat, ale Zaklínač se mi líbí jen kvůli tomu, že jsem fanoušek série. Vadí mi všudypřítomná genderová a rasová vyváženost, chaotické a nenavazující díly (ikdyž podle povídek). Tvůrčí invence (zejména Myšilov aka doppler) jsou dle mého zatím docela nešťastné, ale konečné hodnocení si nechám až po ukončení hlavního příběhu. Mile mě překvapil Cavill a líbí se mi i Ciri s Marigoldem. Yennefer bych asi kousnul pro ty její pevný trojky, ale Triss je hodně mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na to taky koukal, no zatím jsem na rozpacích /knížku jsem četl/. Ale připojil jsem set top box a ten krám neumí načítat /zobrazovat/ čísla epizod ....... Už jsem jeden, poměrně drahej, poslal z domu protože mi nevyhovoval. Kruci proč neudělaj něco, co by si rozumělo s úložištěm a zobrazilo vše o nahraném pořadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Knihy zaklinaca som pred rokmi v rychlosti preletel a hru nehral. Serial ma neuraza, ale myslim ze nevediet nic o knihach, tak by mi tam urcite trochu viac vysvetlivok chybalo a s tou casovou osou-neosou by som mal urcite tiez vacsi problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ac nejsem uplne fanda totoho zanru, tak toto ma potencial.

Je to rychly, ma to spad, celkem dobra kamera + zajimave prostredi.

Kdo ma rad pif-paf, tak si prijde na sve.

 

 

https://www.csfd.cz/film/51848-13-hodin-tajni-vojaci-z-benghazi/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho Zaklínače mi chybí jedna důležitá věc. V knížce je dost vtipných momentů a v tom seriálu ten Sapkowskeho humor prostě chybí.

 

Např úryvek z povídky o zlatém drakovi. ...... povdá, kdo je tu pohlavár, co rozkazy dává, toť Nedamir král porúčá a jeho slovo je zákon atakdále. A já stojím a poslúchám a tak mně v palici vrtá, že povím svojim ogarom, ať s ním rúbnú o zem a ochčijú mu kabanicu. Ale nechal sem teho, zasej by chýr šel, že trpaslíci sú akorát na bijatyku a že ag? agresivní a že raubíři a vůbec že s nima nejni možná? do prdele, jak sa to? koloxistence. a potem by zasej byl kdesi pogrom, v nějakém městě. Tož sem poslúchal a výtržnosti netropil, akorát hlavú kýval.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...