Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Ten scenar byl jak kdyby ho napsalo vosmilety dite z decaku. Tomu Bessonoj dobre jebe.

Pokud to byla planovana parodie na podobne filmy tak ok ale podeziram Bessona ze to myslel vazne :)

Ale nokia 3410 na zacatku devadesatejch let a nebo ty notebooky pripojeny k netu to me rozesmalo dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Jojo rabbit, ráno jsem četl recenzi Spáčilové, kde pěla ódy, tak jsem na to byl zvědavý. Jako jo, ale spíš mi to prostě evokovalo takové Musíme si pomáhat, tím spíš, že tady je to taky postavené v české produkci.

Včera jsem viděl 1917 a to mi přišlo zajímavější, i kdyz předvídatelné. Musím smeknout, že to dali v podstatě celé bez jediného střihu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1917 - asi jsem čekal něco jiného, něco wau.... je další v řadě, navíc pro mne obtížný v jednom záběru kamery, který vás asi má učinit součástí dění, bylo to až nepříjemně unavující...

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bad Boys for Life - tohle mě příjemně překvapilo, po všech těch dalšich rambech a terminátorech konečně akční film, který si udržel standard. Dost jsem se i nasmál, prostě ?buddy movie? jak má být.

Zápletku bych moc neřešil, zajímavý je, že posledni akční filmy mají záporáky jen z mexika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl. https://www.csfd.cz/novinky/6374-simpsonovi-ztrati-znamy-hlas/

 

Citace:

164146034_819a6a.jpg?w100h132crop 21.1.2020

Simpsonovi ztratí známý hlas

Postava Apua Nahasapeemapetilona z kultovního seriálu Simpsonovi prožila v posledních pár měsících svoji vlastní kontroverzi. Spousta lidí se totiž sekla na tom, že postava je de facto jen výčtem klasických stereotypů okolo indických přistěhovalců, a byť se proti tomu tvůrci poměrně svérázně postavili, lidé proti nim i samotnému seriálu zbrojili dál. Situace se ještě zkomplikovala přechodem pod disneyovskou střechu, kde se kontroverzím obecně snaží vyhýbat za každou cenu. Výsledkem tedy bude, že se postava Apua pravděpodobně dočká pár změn. Tou první nejvýraznější je ztráta dabéra Hanka Azarii, který se s fanoušky čerstvě rozloučil z důvodu, že už Apua nedokáže dál dabovat. Azaria totiž parodoval indický přízvuk, a to je zřejmě v dnešní době nepřípustné. Tvůrci tak nyní postavě nejspíš najdou nový hlas, ideálně takový, který bude mít ty správné kořeny. Většina fanoušků se však shoduje, že se jedná o smutnou a především zbytečnou ztrátu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo tu myslím před časem zmiňoval horor/thriller Potomek. Teď jsem to viděl a docela slušný musím říct. Rozhodně ze všech těch filmů s posednutejma nebezpečnejma spratkama to patří mezi to lepší (Ještě mě bavil Orphan - Sirotek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...