Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

A ještě koukám na třetí sérii Westworld, ale dám ještě šanci třetí epizodě, nějak mně to nebere, první sérii jsem vzdal po páté epizodě :-(

První série mě teda moc nebrala, ale druhá mi přišla o 100% lepší , takže na třetí se těším až bude celá venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moc jsem divny kdyz mi ten HBO outsider prijde jako o hodne slabsi Deliver us from Evil... tak 55% a dokoukal jsem to spis z nutnosti.

A to mam rad krimi/horor proste mi to prijde stupidni a uz moc cerpane tema a ani zpracovani... ale film vyse az na konec zeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za poslední tejden jsem zkoukl druhou sérii Stranger Things (podobná jako jednička takže dobrý) a první Hříšnice a bylo to vcelku fajn. Doporučte prosím něco z Netflixu nebo HBO GO s podobnou krimi/mysteriózní tématikou- Mindhunter, True Detective jsem viděl

Dark jsou 2. Série tak zkus to třeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak za poslední tejden jsem zkoukl druhou sérii Stranger Things (podobná jako jednička takže dobrý) a první Hříšnice a bylo to vcelku fajn. Doporučte prosím něco z Netflixu nebo HBO GO s podobnou krimi/mysteriózní tématikou- Mindhunter, True Detective jsem viděl

Netflix - Unbelievable to je must see.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moc jsem divny kdyz mi ten HBO outsider prijde jako o hodne slabsi Deliver us from Evil... tak 55% a dokoukal jsem to spis z nutnosti.

A to mam rad krimi/horor proste mi to prijde stupidni a uz moc cerpane tema a ani zpracovani... ale film vyse az na konec zeru.

Divny nejsi, prvni cca dva dily super, zbytek je utahany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...