Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Phenomena je OK, ale přece jen o trošku raději mám film Suspiria. Taky doporučuju La Sindrome di Stendhal. Jsem docela milovník italskejch gore hororů, takže mám i pár kousků od L. Fulciho a i Lamberto Bava (Démoni) má co nabídnout :)

 

No tak sem dokoukal Phenomenu a nemuzu rict, ze by se mi to nelibilo:) Myslim si, ze na ten rok je to dobry. Suspiria mi nic nerika, ale uz sem se podival na csfd a jdu si to stahnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videli jste nekdo film Kour? :)

 

mala ochutnavka Arnostka. http://www.youtube.com/watch?v=RZY6LOTr-hI...feature=related

 

Heej chlape tak to sem necekal, ze to nekdo vytahne:D:D segra to minulej tejden dotahla od kamosky a ze prej az budu mit spatnou naladu at se na to podivam a rupnu smichy. Zatim jsem se podival na ten klip a bohate mi to staci :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karamazovy..uplně mě to přilepilo do křesla,..vyděl jsem to asi 10x a pořád to na mě působí. Něco takového tu nikdy v české tvorbě nebylo, ale doufám že se blízká na lepší časy

Něco takového nebylo nikdy ani v češtině - udělat v jedné větě hned pět gramatických chyb, to je teda opravdu síla...

A to nemluvím o interpunkci... :(

Upraveno uživatelem sauce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Něco takového nebylo nikdy ani v češtině - udělat v jedné větě hned pět gramatických chyb, to je teda opravdu síla...

A to nemluvím o interpunkci... :(

 

Já našel jen čtyři. Kde vidíš pět?

 

EDIT: Aha, zapomněl jsem na "uplně".

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco takového nebylo nikdy ani v češtině - udělat v jedné větě hned pět gramatických chyb, to je teda opravdu síla...

A to nemluvím o interpunkci... :(

 

 

To je ale opravdu strašné, soudruhu učiteli..... :) Nevotravuj s tim! Co chtěl říct, to k pochopení je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...