Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár dny jsem narazil na tento dokument a bylo mi z toho celkem zle...

V roce 2015 si požár v bukurešťském klubu Colectiv vyžádal 27 mrtvých a 180 zraněných. Záhy na to začnou v nemocnicích umírat další popálené oběti na zranění, která nebyla považována za život ohrožující.

https://www.csfd.cz/film/764858-colectiv/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snowpiercer...jako seros dobré mám trochu strach že tam bude moc vaty a původní myšlenky se rozmělní v mydlovou operu. Původní film měl si myslím větší drive

Space Force...bylo to na mě trochu nekonzistentní, skvělé pasáže (habitat, opice apod) střídaly vyloženě hluché místa a zápletky (manželka, dcera)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď hledám po dokoukání všeho co jsem měl rozkoukané nové seriály...

The 100 jsem viděl akorát první sérii, tak tam se bojím že už se nechytnu ... Last Kingdom jsem u 3. dílu a zatím dost slabota. 

Chybí mi něco jako Punisher, Banshee, dost se mi líbilo SEE, ...

Prostě něco akčnějšího ... přijde mi že ani na tom Netflixu teď nic kloudně není ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Taky teď hledám po dokoukání všeho co jsem měl rozkoukané nové seriály...

The 100 jsem viděl akorát první sérii, tak tam se bojím že už se nechytnu ... Last Kingdom jsem u 3. dílu a zatím dost slabota. 

Chybí mi něco jako Punisher, Banshee, dost se mi líbilo SEE, ...

Prostě něco akčnějšího ... přijde mi že ani na tom Netflixu teď nic kloudně není ...

The 100 - koukni na druhou sérii, ta je pecka (prvních dílů se neboj, rozjede se). Dal už bych se na to nekoukal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Frantik napsal:

A to si teprve na zacatku woe :-)

No teda nevím, po hodině sem to vyp a měl sem hlavu jak tykev. Každej tam vypadá jako hipster, ichtyl s kulatou hlavou nebo černoch, vůbec sem se neorientoval, kdo je jako kdo a vo co vůbec de. Já nevím, neměl by první díl nějak zaujmout? Vod Suburry by se měli učit, tam ty lidi aspoň vypadali každej jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...