Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Liqid napsal:

Dámský gambit pro mě zklamání roku, dějově hrozná nuda a konec mi byl jasný už od prvního dílu...doufal jsem, že jí dostane fet, chlast nebo sex a ono nic.

Presne. Plus kopec nelogických vecí naokolo - ženská v mužskom svete, ale nikto jej nepodráža nohy, neponižuje, zo sračiek sa dostáva bez akýchkoľvek problémov a následkov...

Ale aj tak to bol jeden z naj seriálov, ktoré som videl :D Hlavne kvôli kastingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalejší, ale o to kvalitnější kriminálka. 

https://www.csfd.cz/film/394422-pripad-sk1/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem díky Mělas to vědět  resp. režisérce seriálu, objevil starší a dle mýho podstatně zajímavější seroš, a to Noční recepční

Loki v hlavní roli je skvělej, Dr. House taky válí a Victorii Vinciguerru z U.N.C.L.E bych tady skoro ani nepoznal.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná- :)trochu nadsazené, ale fakt hodně koukatelné.

Téma: 2. válka

https://www.csfd.cz/film/527214-ten-dvanacty/prehled/

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem chtěl doma prosadit Muže z Hong-Kongu. Ok, nic extra, ale více jak 20 min. hysterie přítelkyně, že takový filmy nesnáší a že nesnáší Belmonda (před tím jsem jí donutil shlédnout Muže z Ria) jsem nedal, tak jsem to nasraně vypnul a šel spát.
Co tedy snáší, to nevím... neviděla třeba nikdy Indiana Jonese, tak jsem pustil Dobyvatelé ztracené archy, jakože pak zkoukneme postupně všechny díly. Opět velký odpor.
Pán prstenů nebo Harry Potter, u toho úplně vyšiluje, nikdy to neviděla. Že neviděla Rambo, Rocky, Commando, Terminátor, Predátor... to ještě chápu...
Sranda byly Ghostbusters - tam to začíná záběrem na nějakou starou knihovnu v NYC (nebo co) a město jako takové. To hned začala řvát, že nesnáší "tyhle velkofilmy". Nevím, z čeho tak usoudila. Pak byl pokus pustit Kdo obvinil králíka Rogera, tam ji zase naštvali ti animáci. Jakože jak to může být kombinované - hrané a animované.
Pak tu čeká 300, Hanební pancharti, Drsný Harry, Johny Carter, ale to se tam ani neodvažuju dát.
Jak to máte doma Vy?
Ja si poustim co chci, vetsinou je to teda s krikem ale po 5 minutach je dobojovano. 1) diva se semnou a na konci rekne ze to bylo dobre 2) nasrane odchazi pryc zehlit a divat se na slunecnou do loznice. Muj nejvetsi trumf je ji dat slavnostne ovladac s tim ze teda dneska vybira netflix ona, po 15 minutach kdy to projizdi a neni schopna nic vybrat mi sama ovladac vraci s tim ze mam neco pustit protoze ona nevi, pak je klid. Jedine s cim me sere je to ze pri nedelni snidani rve ze se nechce divat na "valku" to ji ustupuju protoze uz sem skoro vsechny dokumenty o hitlerovi videl.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vladar91 napsal:

Ja si poustim co chci, vetsinou je to teda s krikem ale po 5 minutach je dobojovano. 1) diva se semnou a na konci rekne ze to bylo dobre 2) nasrane odchazi pryc zehlit a divat se na slunecnou do loznice. Muj nejvetsi trumf je ji dat slavnostne ovladac s tim ze teda dneska vybira netflix ona, po 15 minutach kdy to projizdi a neni schopna nic vybrat mi sama ovladac vraci s tim ze mam neco pustit protoze ona nevi, pak je klid. Jedine s cim me sere je to ze pri nedelni snidani rve ze se nechce divat na "valku" to ji ustupuju protoze uz sem skoro vsechny dokumenty o hitlerovi videl.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Nedělní válka je klasika :D Potom Svět 2020, toulavá kamera a objektiv :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco dva posledně viděný seriály mě celkem uspokojily (viz pár postů shora), tak včera jsme na doporučení načali dobře hodnocený

the Morning show.

Po půlce prvního dílu jsem v podstatě nebyl schopnej pokračovat ve sledování. Ne že bych se nudil, ale neuvěřitelně mě to celý sr.lo. Žena byla na vážkách, že by tomu ještě šanci dala. Koukali jste na to, je to vše furt stejný jako první díl nebo ten klame tělem a začne se to vyvíjet úplně jinak?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

guzmic: také jsem to zaznamenal, beru to jako výzvu. :D

 

Pod dojmem dobrého hodnocení, jsem zkusil tuhle chujovinu. To jsem si naběhl. Jak tohle muže mít tolik %. No nic, lidé jsou různí, život je barevný.
https://www.csfd.cz/film/10638-equilibrium/prehled/


Tak abych si spravil chuť, nasál jsem tento snímek. Jedná se o klasickou severskou temnou vyvražďovací naháněčku zasazenou do uchvatné přírody. Herecké výkony nejsou bezchybné, ale působí věrohodným dojmem. Fakt pěkných 65%

https://www.csfd.cz/film/304676-utek/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...