Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

V 30. 5. 2021 v 9:30, tmx napsal:

Asi nejlepsi komiksovy serial pro dospele, ktery jsem za posledni roky videl. S krvi se tam vubec nesetri.

https://www.csfd.cz/film/930640-neporazitelny/prehled/

diky za tip a doporucuju vsem komixakum, prijemny prekvapko !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera dokoukal Rozhněvanýho muže. Píšu dokoukal, poněvadž jsem to dával z různejch důvodů na několikrát.

No, nakolik jsem se jako příznivec Guye Ritchieho i Jasona těšil, tak mě to moc nevzalo. Různejma retrospěktiva zbytečně rozdrolený, finále šlo odhadnout už tak po 15 minutách a z mýho pohledu se to tak nějak bralo moc vážně.

A hlavně je to aspoň pro mě film na jedno použití. Prostě nějak nevidím důvod, proč bych na to kdykoli měl koukat znova (na rozdíl od Podfu(c)ku nebo Sbal prachy ...což jsem viděl Xkrát a klidně si to dám znova. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to tu už není.. na Amazonu je 8 dílů "Clarkson's Farm" a je to boží! Jako většina JCho dokumentů, i tady jde o vážnou stránku věci i humor a nakonec se člověk i dojme.

Fakt je to skvělý, a to říkám jako člověk, kterej viděl a četl od JC/TG/GT crew všechno, přičemž už posledních pár let nadávám, jak stejný to pořád všechno je.

Watch Clarkson's Farm – Season 1 | Prime Video (amazon.com)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 6. 2021 v 10:09, KFL napsal:

Pokud to tu už není.. na Amazonu je 8 dílů "Clarkson's Farm" a je to boží! Jako většina JCho dokumentů, i tady jde o vážnou stránku věci i humor a nakonec se člověk i dojme.

Fakt je to skvělý, a to říkám jako člověk, kterej viděl a četl od JC/TG/GT crew všechno, přičemž už posledních pár let nadávám, jak stejný to pořád všechno je.

Watch Clarkson's Farm – Season 1 | Prime Video (amazon.com)

Jeremy má prostě neskutečný dar zajímavě mluvit (a hlavně psát), ale i tak jsem byl zpočátku trochu skeptický, protože Farm here. Nicméně je to super. :smile_anim:

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...