Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Kamoš nevie zistiť, čo to je za film, tu určite niekto vedieť bude :)

"...Kdysi jsem viděl film o německém koncentračním táboře. Když měla dorazit komise Červeného kříže, uspořádali Němci v koncentráku  tyjátr, jak si vězni dobře žijí. Uspořádali fotbalové utkání vězňů s dozorci. Už si děj přesně nepamatuji, jen si vzpomínám, jak vězni, když byli trestáni, museli skandovat mantru „Jsme tady v táboře, jsme tady rádi, chceme tu zůstat aspoň deset let!“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Citovat

Kamoš nevie zistiť, čo to je za film, tu určite niekto vedieť bude :)

"...Kdysi jsem viděl film o německém koncentračním táboře. Když měla dorazit komise Červeného kříže, uspořádali Němci v koncentráku  tyjátr, jak si vězni dobře žijí. Uspořádali fotbalové utkání vězňů s dozorci. Už si děj přesně nepamatuji, jen si vzpomínám, jak vězni, když byli trestáni, museli skandovat mantru „Jsme tady v táboře, jsme tady rádi, chceme tu zůstat aspoň deset let!“.

Transport z ráje

A teď jsem zhlídnul miniserii The Serpent na Netflixu a fakt hustý o partičce co loví baťužkáře v jihovýchodní asii. 

Upraveno uživatelem ohrenstein
chybný odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že The Expanse (https://www.csfd.cz/film/407858-the-expanse/prehled/) už není na Netflixu. Kvalitní sci-fi vhodné i pro "běžné publikum"  - řady 1-2-3 jsou solidní jízda se zajímavým příběhem i postavami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 7. 2021 v 18:56, Duke650 napsal:

První řada OK, u dalších řad mám pocit že scénáristé se trápí ... a “povinné” přidávání nových postav pro větší diverzitu je poněkud okaté. Teď je tam už i gay / žid (nic proti gayům ani proti židům), a zítra se asi vykuklí ta tlustá jakožto pověstná černá lesba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...