Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, Muffik napsal:

Já teda soudit nemůžu, ještě jsem ho neviděl, ale je zajímavé, jak se názory a recenze na posledního Bonda liší - pro někoho super, pro dalšího v pořádku a pro jiného odpad.

 

Mně se celkem líbilo jak to shrnul Červ, že je to jako když se vypravíš do cukrárny na zákusek a dostaneš stejk. Je to dobrý, ale tys chtěl kurva větrník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se celkem líbilo jak to shrnul Červ, že je to jako když se vypravíš do cukrárny na zákusek a dostaneš stejk. Je to dobrý, ale tys chtěl kurva větrník.

Dalo by se říci,že ano. Jako akční film dobrý-klasická zápletka,romantika,akce.
Ale Ku..a proč jako Bondovka???
S Danem přišla jedna změna oproti původní klasice,tedy až na:V tajné službě Jejího Veličenstva,kdy Blond vždy skončil s ženskou. Tady už se s tím scénárista nebabral vůbec a podelal co se dalo. Nechci to tu rozebírat,hodně lidí to ještě nevidělo a nerad bych něco prozradil. Tvl 6let čekání,Spectre to krásně rozjelo a oni to tak......


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 10. 2021 v 23:07, safi napsal:

Dávám Nadaci ještě jeden díl, protože tohle je otřesné, skandální !!!

Já jsem nečetl předlohu, takže soudím pouze samotný seriál a zatím mě to baví. Není to nějaká super perla, ale dobrých nových scifi seriálů je tak málo, že i toto je nadprůměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, dtx napsal:

Já jsem nečetl předlohu, takže soudím pouze samotný seriál a zatím mě to baví. Není to nějaká super perla, ale dobrých nových scifi seriálů je tak málo, že i toto je nadprůměr.

Odchylky od knižní předlohy jsem schopen skousnout... co mi ale vadí na posledních dvou dílech - nic moc se tam neděje. Přičemž první díl - bomba. Druhý díl - super mrazivá poprava a závěrečná scéna. A teď dva díly se nic neděje. 

Přijde mi, že seriál nyní zachraňuje hlavně koncept tří císařů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...