Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Tondaa73 napsal:

Tak jsem včera sjel toho Kaštánka, a že bych si z toho cvrnknul, to teda zase ne...

Taky jsem zvládl bez nějakého velkého nadšení dodívat. Nemám rád, když je v podobném jinak poměrně realistickém dění nějaká chyba, která poněkud neodpovídá přírodním zákonům, kdy se ve scéně s ohněm tento šířil nepříliš důvěryhodně, ale kvůli možným spoilerům si nedovolím konkretizovat. 

před 6 hodinami, Sarka Farka napsal:

Squid Game ... za me teda nic moc, nektery dily vylozene nuda, spousta veci tam uplne nedava smysl .. prijde mi to naky prehajpovany cely  ... 🙈

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Netflixu se mi líbily dokumenty v sérii "Skrytá tvář sportu"https://www.csfd.cz/film/1090765-skryta-tvar-sportu/galerie/plakaty/

Hlavně nedokážu pochopit doživotně zajištěné miliardáře, co si v rámci pojistných podvodů, někdy i jen pro pár desítek tisíc dolarů zisku, zabíjí vlastní koně v nejlepších letech, nehledě na to, že ta zvířata třeba milujou jejich děti.    

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kolegové, neporadil byste mi někdo název seriálu. Jde o seriál o nějaké zdravotní sestře,nebo pečovatelce.Odehrává se to buď v anglii a nebo americe.Ta žena je asi nějaká potvora,ale nevím viděl jsem jen část prvního dílu.Jo asi má někde syna v na psychiatrii. Zaboha to nemůžu najt a ani google mi nepomohl. Tak kdyby někdo věděl,tak napište. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po sérii několika krimi, a true crime sem chtěl zkusit jiný žánr. Pustil jsem se do Služka / The Maid. Rodinné drama. 
Potenciál tam určitě je, nevim teda jestli na těch 80+ procent. Ale je. 
Já z toho každopádně mam zatim akorát tak depku. Což asi nejni špatně. Jenom sem halt větší cíťa jak jde o děcka, co mam vlastní. 
  
https://www.csfd.cz/film/925905-sluzka/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, vím, že Svět pod hlavou už tady byl, nicméně dovolím si ho opět připomenout v souvislosti s uvedením na Netflixu (tehdy tuším běžel jenom v TV). Za mě hodně super překvápko, obsazení, soundtrack, sledovačky, okurčičky, Sloky Luboše Nováčka, našlapaný hlášky a hlavně Ivan Trojan aka npor. Martin Plachý, no prostě „pouštím tu buzeraci dál, aby se mi neusadila v játrech“ a buďme rádi, že je to za nama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 10. 2021 v 10:33, Lynx12 napsal:

Tohle by mohlo být dobré ...

 

@Lynx12

Mohlo by bejt, ale je to sračka a to válečné filmy zbožňuju.

Divná kamera, žádný výrazný hlavní hrdina... já bych tomu nedal ani těch 58% na csfd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 10. 2021 v 8:03, morbo napsal:

Zdar, vím, že Svět pod hlavou už tady byl, nicméně dovolím si ho opět připomenout v souvislosti s uvedením na Netflixu (tehdy tuším běžel jenom v TV). Za mě hodně super překvápko, obsazení, soundtrack, sledovačky, okurčičky, Sloky Luboše Nováčka, našlapaný hlášky a hlavně Ivan Trojan aka npor. Martin Plachý, no prostě „pouštím tu buzeraci dál, aby se mi neusadila v játrech“ a buďme rádi, že je to za nama.

Jojo, Svět pod hlavou se mi hodně líbil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...