Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

V 30. 10. 2021 v 12:44, Kluk jako buk napsal:

Znáš The Expanse? Nejlepší sci-fi seriál široko daleko.

Znám, díky. Je super. Škoda, že museli odstranit pilota kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování.

Jinak DUNA se povedla. Mám k tomu sice vojensko-taktické připomínky, ale odcházel jsem celkově spokojen. Asi půjdu ještě do IMAXu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme v půlce sledování seriálu The Fall a já teda nějak nevím. Ženě se to líbí, já to asi moc pitvám. Přijde mně to jako posbíraný klišé z filmů/seriálů, sem tam totální nelogičnost. Ze setrvačnosti to dojedu, ale že bych z toho byl nějak odvařenej...

Je fakt, že to beru jako detektivku s psychologickou zápletkou a bylo by lepší to brát obráceně. Pak by se ty nedokonalosti daly asi líp odpustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nova duna, parada. Hlavne cimr, obul se do toho paraddne. Uz sem to pozeral cvajmal, bohuzel doma, do kina nemam certifikat. Ated ready player one, cetl jsem to, super, film cca v pulce, taky ok. Ale berte s rezervou, su napity jak zok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tmx napsal:
V 30. 10. 2021 v 12:44, Kluk jako buk napsal:

Znáš The Expanse? Nejlepší sci-fi seriál široko daleko.

Znám, díky. Je super. Škoda, že museli odstranit pilota kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování.

Neviete niekto, podľa ktorých kníh je predloha? Na ČSFD sú dvaja autori predlohy, ale názvy tých kníh som nevygooglil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, wawrik napsal:

Neviete niekto, podľa ktorých kníh je predloha? Na ČSFD sú dvaja autori predlohy, ale názvy tých kníh som nevygooglil.

https://www.google.com/search?q=the+expanse+knihy&oq=the+expanse+knihy&aqs=chrome..69i57.6489j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Ti dva autoři vystupují pod společným pseudonymem James S. A. Corey, tak možná v tom byl problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, wawrik napsal:

@Kluk jako buk Božemôj, ja som idiot... Ešte som si hovoril, že mi tá synopsia dosť pripomína Coreyho :frusty:  Dík.

Oni oba sérii zároveň píší a produkují, takže kdo má rád knihy, může se bez obav pustit i do seriálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 10. 2021 v 16:32, tmx napsal:

Znám, díky. Je super. Škoda, že museli odstranit pilota kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování.

Jinak DUNA se povedla. Mám k tomu sice vojensko-taktické připomínky, ale odcházel jsem celkově spokojen. Asi půjdu ještě do IMAXu :)

Ten pilot nebol nejaky extra tahun toho celeho, komu sa to pacilo doteraz, bude sa mu to pacit aj s inym pilotom.

 

Mrkol som aj na Nadace a je to ako sa pise vyssie, dost agitka, to by tomu clovek v duchu doby este nejak odpustil, ale ta uveritelnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...