Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak jsme koukli na novej Matrix a normálně jsem si v prvních chvílích myslel, že se mi to jenom zdá ...

Manželka původní trilogii miluje, pro mě je to taková snesitelná podívaná, ale co s tím teď udělali, to je neskutečný.

A to jsem myslel, že se nic víc než poslední série Casa de Papel a Star Trek: Discovery pokurvit nedá.

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šarlatán - obrovsky zklamání. Místo epického příběhu kontroverzního léčitele jsem viděl homoromanci s nesmyslným koncem. Obojí nemá s realitou nic společného, ale jako moderní kýč asi dobrý. Škoda, promrhanej potenciál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nechci samozrejme brat filmarum invenci, ale me ten pribeh fascinuje prave proto, ze je tak nejednoznacnej. Mikolasek byl hodne tajemnej, uz jako mladej byl divnej, byl to tak trochu nabozenskej fanatik, ale hlavne famozni diagnostik z moči, až zázračnej. Hodne pomahal lidem, nekdy zadarmo, nekdy za peníze, ale musel proplouvat mezi náckama a komoušema a všim moznym, atd. Tam je materiálu na seriál. Trojanové to zahráli urcite super, ale smrsknout film na jeden homorománek je dost málo, no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Frantik napsal:

Ja nechci samozrejme brat filmarum invenci, ale me ten pribeh fascinuje prave proto, ze je tak nejednoznacnej. Mikolasek byl hodne tajemnej, uz jako mladej byl divnej, byl to tak trochu nabozenskej fanatik, ale hlavne famozni diagnostik z moči, až zázračnej. Hodne pomahal lidem, nekdy zadarmo, nekdy za peníze, ale musel proplouvat mezi náckama a komoušema a všim moznym, atd. Tam je materiálu na seriál. Trojanové to zahráli urcite super, ale smrsknout film na jeden homorománek je dost málo, no

Mluvíš mi z duše... obrovská zahozená šance, přitom materiálu by bylo na seriál i kdyby se tvůrci drželi reality. Navíc míchání jakés takés reality s totálníma smyšlenkama... no tenhle trend nechápu... Už tím zkazili Bohému...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mistři podvodu
doku o tom jak si frantici a kamosi ojebavanim DPH na stamiliony € prisli ...
https://www.csfd.cz/film/1097815-mistri-podvodu/prehled/
h.
Tady je to "tema"zfilmovany reziserem klasickych francozskych gangsterek...Olivier Marshal..
Valka policajtu, MR 73, Gang story a mnoho dalsich..

https://www.csfd.cz/film/509529-karbon/prehled/

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, markwagner napsal:

Tady je to "tema"zfilmovany reziserem klasickych francozskych gangsterek...Olivier Marshal..
Valka policajtu, MR 73, Gang story a mnoho dalsich..

https://www.csfd.cz/film/509529-karbon/prehled/

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk

 

diky za tip, rad porovnovam 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Maxel napsal:

Aha. Tak to soráč, toho jsem si nevšiml (jsem na mobilu). 

tak když jsem si účet přepnul do angličtiny, tak to naskočilo, takže podle všeho když mám nastavený preference na češtinu, tak pořady co nemají ani dabing ani titulky, tak se vůbec neukážou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...