Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Dojel jsem třetí Afterlife .. taková klasika, pořád lehce utahaný a podle mě zbytečně nastavovaný. To těch pár mouder nezachrání. Pravdou ale je, že konec mě dojal.

Jsem teď velmi zvědavej na novýho (Jacka) Reachera. Ta rampa, co ho hraje, vypadá rozhodně líp než Cruise. Trailery nevypadají zle, ale uvidíme. Začíná 4. února... se docela těšim. Teda za předpokladu, že to Amazon pustí worldwide - vypadá, že jo.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matrix 4 je fakt odpad. Jako fanousek prvniho diku bych nerekl, ze se da natocit neco jeste horsiho, nez byla dvojka a trojka, a ono jo. Bezducha akce naprosto bez pointy, radoby ezo kecy, multikulti snad vsechny rasy sveta (ale ani to nestacilo, clovek musel mit rad i stroje a programy (Smithe)), "silne zeny" ve vsech podobach atd. Jeste, ze jsem na to nebyl v kine!

Jediny, co potesilo, byly titulky. Trinity byla Trojice, Smith by Kovář, Vedma naopak Oracle, cold boot prelozili jako studena bota, be cool jako bud studeny apod perly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, KFL napsal:

Dojel jsem třetí Afterlife .. taková klasika, pořád lehce utahaný a podle mě zbytečně nastavovaný. To těch pár mouder nezachrání. Pravdou ale je, že konec mě dojal.

Já bych zašel ještě dál. První série bavila moc, zajímavý a neotřelý příběh, chvilek dojetí víc než dost. Druhá podobně, jen už ček cca věděl, co čekat. Pořád ale bavilo. Trojka mi přišla nijaká, jakoby bez nápadu s cílem to prostě jen natáhnout. Konec šel, ale jinak bída. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třetí řadu jsem odkládal na dnešek, žena nebyla doma a nechtěl jsem aby u toho byla.
Po druhé řadě Afterlife jsem sjel celého  https://www.csfd.cz/film/315776-derek/prehled/  to mne bavilo hodně

u třetí řady bylo pár silných míst, ale chápu Gervaise, že odmítá točit čtvrtou řadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2022 v 7:28, vwtyp11 napsal:

 Netflix je peklo, samej seros coz logicky nici kvalitu.

na tve doporučení jsem mrknul na 10dilu faudy. Neurazi nenadchne. Palestinci spatny, zidi správný. Pokračovat nebudu, ztráta času, nějak mě nebere jestli Izák ojede ovdovělou palestinskou doktorku, která protože žila ve Francii bude mit jako jediná oholene ohanbí.
 

😀

S Faudou je škoda skončit první sérií, protože další dvě jsou o pořádný kus lepší, což potvrzuje i hodnocení na čsfd. Taky jsme doma chtěli po první sérii skončit, a druhá nás chytla a třetí byla nejlepší.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...