Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

V 23. 1. 2022 v 15:02, odjinud napsal:

Matrix 4 je fakt odpad. Jako fanousek prvniho diku bych nerekl, ze se da natocit neco jeste horsiho, nez byla dvojka a trojka, a ono jo. Bezducha akce naprosto bez pointy, radoby ezo kecy, multikulti snad vsechny rasy sveta (ale ani to nestacilo, clovek musel mit rad i stroje a programy (Smithe)), "silne zeny" ve vsech podobach atd. Jeste, ze jsem na to nebyl v kine!

Jediny, co potesilo, byly titulky. Trinity byla Trojice, Smith by Kovář, Vedma naopak Oracle, cold boot prelozili jako studena bota, be cool jako bud studeny apod perly.

Musím se přiznat, že film měl pro mě dost velký potenciál. V hlavě jsem měl nějaký děj, ale odhad mi nevyšel. Scénář mi přišel divně zamotaný a slabý, akce byla totálně sh*t nepřehledná, postavy nezajímavé a nelogické. Podíval jsem se na to už dvakrát a můj pocit se potvrdil. Ten film byl sotva slabé béčko.

Upraveno uživatelem tmx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 1. 2022 v 14:23, Spongebob napsal:

My včera měli doma druhou světovou.. takže 1. Krajina ve stínu.. to se nam líbilo a člověk co zrovns není uplně historik nebo fanda se něco dozví. Herecký výkony super.

No a č.2 známý film Nabarvené ptáče.. a to jsme se dodívali jen aby jsme věděli jak to dopadne..ale hrůza co se obsahu týče. Nechápu koho baví točit takový deprese  prasárny. Ta krajina ve stínu byla oproti tomu komedie. Ikdyž je to kvalitně natočená prasárna, tak jsem si nemohl přestávat myslet, že ten kdo to psal byl magor.

Děkuji za tip.

Krajina ve stínu je za mě výborně natočený film, divím se relativně nízkému hodnocení na ČSFD.

Na Nebarevné ptáče se chystám někdy taky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krajina ve stínu je celkově těžko stravitelná. Hodně těžké téma, které svou roztžíštěností a neuceleností scénáře i střihu dostalo na prdel. Líbil se mi styl natočení. Ale celkově KVS hodnotím ještě pod ČSFD rating. Přestože jsem se na něm svým způsobem podílel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reacher na Amazonu podle knih Lee Childa. Prvni serie je Killing Floor a bavila me dost. Osm dilu po 50 minutach uteklo jak nic.

Ritchson jako Reacher je super, zbytek osazenstva taky.

Sice show pusobila trosku lowcost, ale zpracovani knihy bezvadny. Navic se tam mihne v cameu i Child, coz me potesilo.

PS: CZ titulky i dabing included.

6af6da2ec0f9550c6013915f93c87fec.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.csfd.sk/film/708786-for-all-mankind/prehlad/
 

Kto sa zaujíma o astronautiku si príde na svoje. Udalosti sú síce fiktívne alebo skôr alternatívne ale je tam množstvo odkazov na skutočné udalosti z vesmírnych programov. Detaily od slnečných okuliarov od AO, podpisy kozmonautov na dverách ruského hotela, psychické a alkoholické problémy astronauta, prasknutý ventil v mrazoch, spojennie apollo-sojuz a mnoho ďalších odkazov na skutočné udalosti sú veľka lahôdka pre fanúšikov vesmírnych programov….

A12C4694-4FFE-4E92-86AE-DF37502FA9B0.thumb.jpeg.a4f8bb8f2feec03b3e88e697ec8e0d1e.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za Borovicovým Hájem, nečekané utnutí jedné dějové linie, na kterou naváže další, v chronologické posloupnosti, fakt dobrý ! 🙃

https://www.csfd.cz/film/297577-za-borovicovym-hajem/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...