Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Tomak napsal:

Taky mám podobný dotaz, kde bych našel Homeland též to na běžných zdrojích jako Netflix, HBO Go nemohu dohledat

Skus tu priamo stream na Showtime:

https://www.sho.com/homeland#/closed

 

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri hladani Homeland som zistil, ze je od minuleho roka natocena nova seria Dexter: New Blood. Dexter patri medzi je top serialy, ako mi toto mohlo uniknut… chces pomoct niekomu pri hladani serialu a nakoniec pomozes aj sebe 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2022 v 8:46, spineshank napsal:

Ahoj, už jsi nějaký díly viděl? Mě první série nejdřív nadchla, ale pak to ztrácelo spád a poslední díl už jsem skoro nevydržel. Tak teď nevím, jestli má smysl znovu předplácet HBO. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Anton_ napsal:

No mně se líbila v tý první sérii ta hudba a atmosféra...nicméně bych si kvůli tomuhle seriálu určitě HBO nepředplácel😅

Stáhni si první díl a rozhodni se...Za mě tedy nic moc.

Díky! Hudba byla super. Ta létající muréna, nebo co to na konci bylo, to ale zabila. Šanci robotce ještě dám, ale teda bez předplatnýho:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta druhá série spíš sere. Celej ten seriál je Takovej klasickej Ridley Scott - rozjede rádoby zajímavý témata (střety víry, humanizace androidu) a pak hovno z toho, jakoby nevěděl co s tím ala Prometheus a další. První série mě celkem bavila, první tři díly druhý mě spíš frustrují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, ragu napsal:

Mě ta druhá série spíš sere. Celej ten seriál je Takovej klasickej Ridley Scott - rozjede rádoby zajímavý témata (střety víry, humanizace androidu) a pak hovno z toho, jakoby nevěděl co s tím ala Prometheus a další. První série mě celkem bavila, první tři díly druhý mě spíš frustrují.

Díky, přesně solidní start, pak se to ale tak nějak rozmělňuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fashionable 'House of Gucci' Posters Feature Gaga Characters - Metaflix

Za mě žádný zázrak, jen Lady Gaga překvapila, ani ne tak povislýma kozama, zoufale maskovanýma pušapkama, jak napsal Verbal, ale tím, jak bravurně vystřihla italskou dominantní mrchu. Dějově celkem nuda, ale atmosféra podaná skvěle, dobrej soundtrack. Herci šíleně přehrávají, ale to byl asi záměr, umocněný jedinečnou italskou angličtinou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Polak Tomas napsal:

Ahoj, už jsi nějaký díly viděl? Mě první série nejdřív nadchla, ale pak to ztrácelo spád a poslední díl už jsem skoro nevydržel. Tak teď nevím, jestli má smysl znovu předplácet HBO. Díky

zatím ještě ne,čekám až to bude celé venku

první serie měla na začátku dobrej potenciál,ale bohužel pak si tu kvalitu neudržela a v Top seriálech toto nemám 

něco jako Prometheus,nebo Covenant,mělo to dobré chvilky,ale jinak na jedno mrknutí asi cajk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, spineshank napsal:

zatím ještě ne,čekám až to bude celé venku

první serie měla na začátku dobrej potenciál,ale bohužel pak si tu kvalitu neudržela a v Top seriálech toto nemám 

něco jako Prometheus,nebo Covenant,mělo to dobré chvilky,ale jinak na jedno mrknutí asi cajk

 

Dík, já už na Raised by wolves skoro zapomněl, poslední dobou jsem se celkem zasekl na The Expanse... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...