Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Panove, pro vas zbehle sledovace asi hlupej dotaz, ale zeptat se musim. Pri porizeni noveho iPhona jsem dostal 3 mesice AppleTV zdarma. Nikdy pred tim jsem to neprovozoval, stejne jako ani Netflix, HBO Go a podobne sluzby. Co me nemile prekvapilo, tak ze i po zaplaceni mesicniho pausalu je spousta filmu, zvlast novinek jeste za dalsi prachy (at uz pujceni nebo stazeni). Tenhle princip se mi nelibi. Klidne bych platil treba petikilo mesicne, kdyz si pak muzu sledovat co chci a kdy chci, ale platit jeste za dalsi sledovani mi prijde uz jako dost. Furt jsem vybiral a vybiral, az jsme nakonec nic nepustili a radsi jsem dal na iVysilani Devadesatky :D  Netflix a HBO to maji stejne jako AppleTV? Nebo tam je mesicni pausal a hotovo? Dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys nedostal AppleTV, ale AppleTV+. To je predplatne na jejich tvorbu. Ten zbytek je jak rikas za prachy. Jsou to vlastne dve sluzby. HBO a Netflix to maji jinak, vse co je v nabidce mas v ramci predplatneho. Tady je AppleTV v nevyhode. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, pro vas zbehle sledovace asi hlupej dotaz, ale zeptat se musim. Pri porizeni noveho iPhona jsem dostal 3 mesice AppleTV zdarma. Nikdy pred tim jsem to neprovozoval, stejne jako ani Netflix, HBO Go a podobne sluzby. Co me nemile prekvapilo, tak ze i po zaplaceni mesicniho pausalu je spousta filmu, zvlast novinek jeste za dalsi prachy (at uz pujceni nebo stazeni). Tenhle princip se mi nelibi. Klidne bych platil treba petikilo mesicne, kdyz si pak muzu sledovat co chci a kdy chci, ale platit jeste za dalsi sledovani mi prijde uz jako dost. Furt jsem vybiral a vybiral, az jsme nakonec nic nepustili a radsi jsem dal na iVysilani Devadesatky   Netflix a HBO to maji stejne jako AppleTV? Nebo tam je mesicni pausal a hotovo? Dik za info.

Ahoj, Netflix a HBO maji klasickej pausal, platba jednou mesicne, “pujcovny” pak uz neresis…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tomas_2002 napsal:

To bych netvrdil. Jasně, je tam spousta nekoukatelnýho šrotu, ale za mě minimálně z poslední doby:

Arcane: League of Legends

Modrá až na kost

Alice in Borderland

Cobra Kai

Witcher

Squid game 

cobra kai - jeden z důvodu proč netflix ne…dal jsem 11 minut a pak se zarekl, ze nikdy.

to samy dům z papíru, první rada a pak nekonečna nuda.

oslava izraelsko palestinského soužití ve Fauda, KO.

me proste vadí ta roztahanost, utahanost a proste seriály s 9 radama nejsou holt nic pro mě:) 

to se stává a netflix beze mě neumre :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pro jednou vyrazil do kina - na Smrt na Nilu a ocekavani bylo splneno. Ne ze by to byl film roku, ale slusnej nadprumer a navic naprosto spickova vizualni stranka, za kterou dam * navic.

Btw v navaznosti na vyse uvedene jsem vcera koukl na trochu lepe hodnocenou klasiku s Ustinovem a nova verze je IMHO lepsi, ta stara uz je preci jen ponekud vycpela a navic nektery postavy nesnesitelne prehravaji, coz v ty novy verzi od Branagha neni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...