Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, Roland Sands napsal:

Dik za tip, to bude dobry, kouknu s klukem. Btw Linklater je zrucnej reziser s dost slusnym zanrovym rozpetim. My se zenou nedavno sjeli jeho volnou trilogii Pred usvitem/soumrakem/pulnoci coz je o partnersky dvojici v rozsahu cca 20 let. Jeho hraje Ethan Hawke. Na vecer v paru fajn zalezitost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mě čeká Bosch S07E08 čili zcela poslední díl ever. Tuhle poslední sérii jsme pustili až teď s nemalým zpožděním, každopádně mě celkem mrzí, že to končí. Za ty roky se podařilo vyprodukovat solidní svět, plnej nezaměnitelnejch figur, na který jsem si dost zvykl, takže je to taková celkem sentimentální rozlučka.

Prostě Harry rulez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem sfouk novýho (The) Batmana a musim říct, že dobrý. Pattinson to dal celkem na pána, což je od růžovýho ex-upíra co jezdí ve Volvu poměrně slušnej výkon. Celkově to odsejpalo, tři hoďky jako nic. Trochu mu to připomělo atmošku první sérky True detective. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, nickolas napsal:

Si ho teda budu muset nekde stahnout. Na Netflixu ani HBO to neni. 
 

Anebo ze bych ho precet? 🧐

Osobně - za mě knižní Bosch divnej. Četl jsem jedničku a dvojku odložil. Nevím, ale prostě mě to nejen nebavilo, ale i sralo.

Zato seriálovej je vážně oblíbenec, ale chce to vzít od první sérky. Jsou tam postupný konsekekvence, a když začneš někde u pětky, o dost přijdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Maxel napsal:

Je na Amazon Prime, jestli vládneš:
https://www.amazon.com/Bosch-Season-1/dp/B089XWNZ4W

Jinak souhlas, Harry za to uměl vzít. Navíc ani hodinkově nebyl marnej. 

 

před 33 minutami, warann napsal:

Osobně - za mě knižní Bosch divnej. Četl jsem jedničku a dvojku odložil. Nevím, ale prostě mě to nejen nebavilo, ale i sralo.

Zato seriálovej je vážně oblíbenec, ale chce to vzít od první sérky. Jsou tam postupný konsekekvence, a když začneš někde u pětky, o dost přijdeš.

Bohuzel nevladnu, titulky potrebuju. Navic se mi nechce platit 175 stream… 

Mozna tu knizku zkusim a uvidim. Kazdopadne dik za pripomenuti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem na HBO nějaký nový seriál a vyzkoušel tohle, první díl zatím dobrý.

Upozorňuji, že mám rád retro tzn. vše co má nádech totalitního režimu, má u mě o hvězdičku navíc. 🙂

Informátor (2021) | ČSFD.sk (csfd.sk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne v tech knihkach pripadal Harry vykreslenej dost jinak.  Takovej trochu Mirek Dusin. Hned nekde ve dvojce - SPOILER - zasili policajti nejakyho grazlika do prisnejsi basy, aby ho primeli promluvit a Harry z toho vyvadel jak prvnicka a radsi ho dostal ven. Jak rikam, az budu chtit Mirka Dusina, vytahnu Rychly sipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem viděl Northmana / Seveřana od Eggerse a jako jsem trochu rozpolcený. Fantastická výprava, kouzelný Island, hlavní hrdina hora svalů, jak se na Vikinga patří, dekapitace, střeva, brutalita, Odin, Valhala, severská mystika, sexy ruska Olga. Ale něco mi tam chybělo nebo přebývalo, nevím, prostě ten scénář mi nepřišel moc propracovaný. Přesto pořád stojí za vidění. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, organic napsal:

Tak jsem viděl Northmana / Seveřana od Eggerse a jako jsem trochu rozpolcený. Fantastická výprava, kouzelný Island, hlavní hrdina hora svalů, jak se na Vikinga patří, dekapitace, střeva, brutalita, Odin, Valhala, severská mystika, sexy ruska Olga. Ale něco mi tam chybělo nebo přebývalo, nevím, prostě ten scénář mi nepřišel moc propracovaný. Přesto pořád stojí za vidění. 

Tak, tohle si nenechám ujít... dík za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...