Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak jsem si dal po dlouhý době v TV Top Gun. Mám nakoukaný spíš Žhavý výstřely, a tak jsem se u některých scén královsky bavil. Při titulkách jsem si říkal, že jsou mně ty hlasy nějaký povědomý. A taky že jo. Náš dabing tomu přidává další vrstvu vtipu, protože existuje verze dabingu, kde jsou hlavní mužská a ženská postava ve Žhavých výstřelech dabovaný stejnýma hercema jako v Top Gunu :).

Jdu si stáhnout Žhavý výstřely ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Muffik napsal:

Severance / Odloučení - nový seriál od Applu, fakt jsem se snažil, ale po třech dílech jsem to vzdal. Recenze to má dobrý, prostě nejsem ten správný divák.

 

já to samé, nevím, mě ty seriály od Applu nějak neberou všechny. Naposled Invaze, to jsem vzdal po 3 díle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, obrbobr napsal:

já to samé, nevím, mě ty seriály od Applu nějak neberou všechny. Naposled Invaze, to jsem vzdal po 3 díle.

jj, dokoukal jsem vlastně jen Ted Lasso a první sérii The Morning Show, ani jedno nic moc. U té TMS jsem nevím proč po prvním dílu nabyl dojem, že konečně někdo natočil seriál o MeToo z druhé (mužské) strany. To jsem se teda seknul kurevsky, šílená agitka.

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Muffik napsal:

jj, dokoukal jsem vlastně jen Ted Lasso a první sérii The Morning Show, ani jedno nic moc. U té TMS jsem nevím proč po prvním dílu nabyl dojem, že konečně někdo natočil seriál o MeToo z druhé (mužské) strany. To jsem se teda seknul kurevsky, šílená agitka.

Teda jsem zkusil taky, nějak jsem se v tom v prvních cca. 15min. neorientoval/nepochopil, tak jsem toho nechal.

Ještě si vzpomínál na See, to byla taky pěkná blbost.

The Morning Show mě 1. serie docela bavila a dokoukal jsem jí. Jak vyšla 2 serie, tak ta mě bohužel vůbec nechytla a evidentně jsem udělal dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

The Disaster Artist: Úžasný propadák

https://www.csfd.cz/film/416621-the-disaster-artist-uzasny-propadak/prehled/

film o vzniku & nataceni jednoho z nejhorsich filmu na svete.

Original jsem si stahnul, pustil a nestacil zirat :) 

Hodnoceni 53% mi prijde prestreleny o 50%, zbyly 3% bych dal za love song k uvodni "sukacce" :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konecne sem dokoukal noveho Batmana. Proc musi dneska bejt hrdina zkrousenej depresivni píčus, co vypada jak po osmi davkach heráku? Proc nezustal jako upír kousat homovlky nekde v pohadce? Proc koketuje s holkou, co vypada jako Lenny Kravic ve trinácti letech po deviti plastikach. Proc nepicha a neleje, misto aby na sebe koukal do zrcadla a promlouval vnitrnim hlasem? Tohle ze je Betmen ty vole??!?! No jeste ze ten film ma jen 3 hodiny a je celej natocenej ve tmě, což je asi art, ale aspon tam neni videt tolik tech picovin. No nic, jdu si pustit Okresni prebor 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...