Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Já jsem si pustil taky nového betmana asi před týdnem. Dle hodnocení jsem čekal bombu aspoň na úrovni

Nolanového Batmen begins nebo dark knight, ale těžké zklamání. Po hodině a půl jsem u toho usínal, ani

to už neplánuju dojet do konce. Ale mám i dobré zprávy! Na netflixu je už docela dlouho End of the fxxxing world.

Furt jsem se tomu vyhýbal, bo jsem tušil, že to bude nějaká kokotina pro teenagery. Ale běda! Je to paráda, zábavné,

místy aj docela krvavé. Zhltnul jsem obě řady za dva dny. Fakt doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Frantik napsal:

Tak konecne sem dokoukal noveho Batmana. Proc musi dneska bejt hrdina zkrousenej depresivni píčus, co vypada jak po osmi davkach heráku? Proc nezustal jako upír kousat homovlky nekde v pohadce? Proc koketuje s holkou, co vypada jako Lenny Kravic ve trinácti letech po deviti plastikach. Proc nepicha a neleje, misto aby na sebe koukal do zrcadla a promlouval vnitrnim hlasem? Tohle ze je Betmen ty vole??!?! No jeste ze ten film ma jen 3 hodiny a je celej natocenej ve tmě, což je asi art, ale aspon tam neni videt tolik tech picovin. No nic, jdu si pustit Okresni prebor 🙂 

Jakožto obrovský fanoušek všech komiksů se tomu zatím vyhýbám, úplně si bojím to pustit :) A teď ještě víc.. 

 

Za to min týden jsem dal konečně nového pavouka a za mě super, všechny tři pavouky mám rád a vidět je v jednom filmu, bylo prostě super :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, semi001 napsal:

Jakožto obrovský fanoušek všech komiksů se tomu zatím vyhýbám, úplně si bojím to pustit :) A teď ještě víc.. 

 

Za to min týden jsem dal konečně nového pavouka a za mě super, všechny tři pavouky mám rád a vidět je v jednom filmu, bylo prostě super :) 

Hele ja nejsem zadnej benčmárk, ale tohle opravdu neni Batman, ale píčus, kterej chodi s poldama, jako vocas a dela, ze vysetruje a v civilu je z nej jeste vetsi pičus, co se chce zabít..............asi............

Ale nenechej se vovlivnit 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@semi001 ad The Batman 2022 - lidi, kteri se motaji kolem komiksu tvrdi, ze je to zatim nejlepsi batman. Me neprisel spatny je to hodne real, ne jako Nolanum Dark Knight, ktery se mi opravdu libil.

Libi se mi recenze na CSFD od Tetsuo (kamil fila) 

26.5.2022 ma mit premieru v kinech PLNA 6 

film o kamilu holanovi roadracingovem jezdci... ja jako motorkar se na to tesim.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, moralles napsal:

@semi001 ad The Batman 2022 - lidi, kteri se motaji kolem komiksu tvrdi, ze je to zatim nejlepsi batman. Me neprisel spatny je to hodne real, ne jako Nolanum Dark Knight, ktery se mi opravdu libil.

Libi se mi recenze na CSFD od Tetsuo (kamil fila) 

26.5.2022 ma mit premieru v kinech PLNA 6 

film o kamilu holanovi roadracingovem jezdci... ja jako motorkar se na to tesim.

 

Šanci mu dám, jsem velký fanoušek Batmana od kreslených po hrané :) 

Jen se bojím, že právě hodně REAL k tomu nebude úplně patřit :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2022 v 18:47, guzmic napsal:

Nejlepší film tohoto roku bude mít premiéru příští víkend.

Už dlouho jsem si nepouštěl trailer 28x a soundtrack 42x 

Maverick je bůh...

To mi povídej, ty trailery sjíždím už asi 2 roky 🤣

Podle moviezone a prvních reakcí je to pecka, IMAX to jistí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, obrbobr napsal:

To mi povídej, ty trailery sjíždím už asi 2 roky 🤣

Podle moviezone a prvních reakcí je to pecka, IMAX to jistí ...

jo jo, už jsem navnadil děti a zítra jdeme. Tak snad to splní očekávání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, obrbobr napsal:

IMAX ?

Bohužel jen normální kino (Westfield Chodov). Děti jen občas dají původní znění a teď chtějí dabing (ale když to bude dobrý půjdu znovu a dám IMAX 😉). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po skvelem Batmanovi jsem mel opet stastnou ruku a dal jsem si Seveřana https://www.csfd.cz/film/791008-severan/prehled/

No a ty kravo, to je psychedelie, tam se nekdo tezce zblaznil po osmi kilo hub, ktery mu uplne sezraly mozek a ja si ty houby nedal, takze sem byl asi pozadu. Priserny, priserny. Ani zadny kozy na severu, proste nic.

Ja uz koncim s tema recenzema a vracim se ke knizkam 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja budu asi cerna ovce, pac ten novej Top Gun pokladam za strasnou sr*cku. Letecky zabery, vizual a zvuk bezvadny. Odkazy na prvni dil jsem pochytal taky. Ale ten pribeh a vaznost cely storylajny.. boooze. V kine jsem resil, jestli se mam smat nebo se chytat za hlavu.

Pred Cruisem kazdopadne kloboucek za to, jak ve svym veku vypada a jakej je to dric.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudeš. Tohle je prostě audiovizuální orgie, zábava kterou Tom Cruise a spol umí doručit a nic víc a nic míň. Stejně jako jsem si nedávno užil Nobody (a už dal ještě jednou). Blockbuster jak má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...