Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

mně se zdál u tg právě zvuk takovej slabší, ale možná jsem jen byl ve špatným kině. příběh je trochu naivní, ale zas oceňuju, že nepřátelskou zemi nijak nepojmenovali, to mi přijde korektní

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl v kině na TopGun a protože jsem nečekal nějaké hluboce psychologicko-umělecké dílo, byl jsem doslova nadšený. Bylo tam vše, co si člověk může přát - od skvělé akce, přes drama, napětí, trochy romantiky, humoru i nostalgie a nějakého toho klišé až po fantastickou hudbu Hanse Zimmera.

Tenhle film si zaslouží opravdu dobré kino, velký sál i plátno a hlavně kvalitní ozvučení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, takže stranger things, 4. řada. Je to kokotina jak mraky. Fílink osmdesátek je v háji, výborná erika ze třetí řady teď byla jak vyměněná, elevn nic neumí a k tomu ta hnusná paruka, co nosí po čas svého studia v laboratoři. Eště chybí závěrečné dva díly co budou někdy v červenci, ale to už nezachrání. Doufám, že pátá série se konat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, JanKuc napsal:

No, takže stranger things, 4. řada. Je to kokotina jak mraky. Fílink osmdesátek je v háji, výborná erika ze třetí řady teď byla jak vyměněná, elevn nic neumí a k tomu ta hnusná paruka, co nosí po čas svého studia v laboratoři. Eště chybí závěrečné dva díly co budou někdy v červenci, ale to už nezachrání. Doufám, že pátá série se konat nebude.

Díky za ušetřený čas. To jsem potřeboval vědět. Třetí sérii jsem ani nedokoukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se s doporučením novýho Top Gunu. :) 

Film má krásnou cílovku - všichni z devadesátek, co chtějí tu nostalgii (a je tam - takhle poctivě osmdesát-devadesátkovej film jsem neviděl roky, i když se o to mnohé snaží) + malí kluci, co chtějí vidět letadla + jejich tatínkové, co chtějí vidět letadla...

A že ta letadla nikdy nebyla natočená líp, podle mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tady rád poděkoval za tip na ten seriál Yellowstone. Kevin Costner tam hraje naprosto skvěle, ostatní taky předvádějí fajn výkony. Má to spád, pořád se tam něco děje a naprosto úžasná jsou panorámata, toto chce opravdu stahovat minimálně ve FHD 🙂 ideálně UHD 🙂 K tomu navíc velice pěkný soundtrack a za mě jeden z 10 nejlepších seriálů je na světě :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Tomas_2002 napsal:

Já bych tady rád poděkoval za tip na ten seriál Yellowstone. Kevin Costner tam hraje naprosto skvěle, ostatní taky předvádějí fajn výkony. Má to spád, pořád se tam něco děje a naprosto úžasná jsou panorámata, toto chce opravdu stahovat minimálně ve FHD 🙂 ideálně UHD 🙂 K tomu navíc velice pěkný soundtrack a za mě jeden z 10 nejlepších seriálů je na světě :D 

No a ten prequel o rodince Duttonů je úplná pecka https://www.csfd.cz/film/989968-1883/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2022 v 15:30, Frantik napsal:

No a ten prequel o rodince Duttonů je úplná pecka https://www.csfd.cz/film/989968-1883/prehled/

úplný souhlas, já z toho měl trochu strach a úplně zbytečně, lahůdka. 

Mimochodem better call saul je taky lepší a lepší.... teď čekám napjatě na nový díl. 

Jen si teda rýpnu do toho stahování. Jebe se tady do lidí za fejky a další věci. Netflix, Amazon, HBO a v hudbě spotify je za pár korun. To že má potřebu obsah někdo dnes stahovat moc nechápu. Na amazon mám tip, já to dostal na 3 měsíce zdarma k nákupu na amozon.de.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si platím Netflix a HBO Max, až tu bude tak připlatím asi i Disney+, ale abych honil kvůli Yellowstone nějaký Paramount cosi, co v ČR ani není ? Jako že bych si to pořizoval a pak sledoval přes nějakou VPN ?

To po mě nikdo nemůže chtít ... resp. může, ale sere pes na něj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...