Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

V 8. 6. 2022 v 23:32, Tomas_2002 napsal:

Já si platím Netflix a HBO Max, až tu bude tak připlatím asi i Disney+, ale abych honil kvůli Yellowstone nějaký Paramount cosi, co v ČR ani není ? Jako že bych si to pořizoval a pak sledoval přes nějakou VPN ?

To po mě nikdo nemůže chtít ... resp. může, ale sere pes na něj :D

Jj, platím si Neflix, HBO Max, Amazon Prime, občas Rakuten, dokonce jsem kvůi US kanálům pořídil ROKU TV stick (na hovno)... a přesto jsou věci, které bez čarování s VPN nemám šanic vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 6. 2022 v 18:21, Frantik napsal:

Byl jsem na tom novým Top Gunu a je to dobrý. Hodnocení 91 % na CSFD je samozřejmě nesmysl, ale je to dobrý. Po dlouhé době klasickej akcnak bez nutnosti premejslet 🙂 

Souhlasím. Já taky. Včera se starším synkem. Zhodnotil to, že je to hodně podobný, jako ten starej (myslel tím tu konstrukci děje a zápletky), a že asi ten, kdo ten starej neviděl, tomu nebude tak rozumět 🙂.  Za mě byl ale ten starej lepší (asi nějaká nostalgie, či co). Takovej chlapštější s více zápletkama nebo jak to napsat (vztah s instruktorkou, smrt parťáka...). Když si ho pustim, dejchne na mne podobná atmosféra, jako když vlezu do chronovlánka Vintagelovera 🙂

Hodnocení a komentářům na ČSFD většinou nerozumím, ale nejsem žádnej filmožrout, spíš naopak. Top Gun teď v kině následoval po tom, co žena vymyslela, že pujdem všichni minulou sobotu s mladším synkem na nějakej ten Jurskej svět nebo jak se to jmenuje. Berou ho ty ještěři. Byl jsem v kině snad po pětadvaceti letech a hned dvakrát po sobě, mám obavu, že mám vybráno. Ad ten Jurskej svět: Je neuvěřitelný, co za sračky dokáže americká kinematografie vyprodukovat. Ale technologicky asi dobrý 🙂  A mimochodem ten popcorn v kině je strašnej zlozvyk 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, warann napsal:

Něměckou produkci nějak extra nevyhledávám, ale teď jsem narazil na tuhle minisérii a velká spokojenost.

https://www.csfd.cz/film/437699-pod-jednim-nebem/prehled/

 

Je to na nějaké streamovací službě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jakožto nefanda fantasy, jsem nebyl plný očekávání, nicméně ve 4K je to spektakulární podívaná se zajímavým přesahem a paralelou na současnou situaci ve společnosti, tím spíš současném LA, jen v trochu přibarveném kabátu 😁 za mě super oddychovka.

PS: nevím proč jsem si celou dobu myslel, že Jakoby(celkem dobré jméno vzhledem k postavě ve filmu), je Sondu že Strážcu Galaxie 😁

images.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, Google znáte? default_smile.gifhttps://www.reddit.com/r/BoschTV/comments/oa9op6/bosch_mariner_bracelet/
IMHO to nosí od první sezóny. Zapínání tam není, vypadá  to podobně jako skautský turbánek na šátek.
 
jasne ze "zname" len som neznal ako hladat naramok. kde kupit, aby sa dostal do SR?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, jovani napsal:
V 25. 6. 2022 v 11:06, Paw napsal:
Pánové, Google znáte? default_smile.gifhttps://www.reddit.com/r/BoschTV/comments/oa9op6/bosch_mariner_bracelet/
IMHO to nosí od první sezóny. Zapínání tam není, vypadá  to podobně jako skautský turbánek na šátek.
 

jasne ze "zname" len som neznal ako hladat naramok. kde kupit, aby sa dostal do SR?

Strop…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, nizkotucnytvaroh napsal:

Jakožto nefanda fantasy, jsem nebyl plný očekávání, nicméně ve 4K je to spektakulární podívaná se zajímavým přesahem a paralelou na současnou situaci ve společnosti, tím spíš současném LA, jen v trochu přibarveném kabátu 😁 za mě super oddychovka.

PS: nevím proč jsem si celou dobu myslel, že Jakoby(celkem dobré jméno vzhledem k postavě ve filmu), je Sondu že Strážcu Galaxie 😁

images.jpeg

Za sebe můžu jen souhlasit. Naprosto skvělá jednohubka, velmi trefné kastování ras a vykreslení společnosti. Nebýt upozornění od kamaráda, film bych minul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...