Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

V 10. 7. 2022 v 9:19, Sarka Farka napsal:

Black Bird

https://www.csfd.cz/film/1164571-volavka/prehled/

venku zatim jen dva dily, ale ma to potencial 👍

za me super krimi serie inspirovana skutecnyma udalostma a hlavne tam nikdo tam nema ani jednu specialni schopnost :)

Toto je bezva. Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 49 minutami, Klotzman napsal:

Ti co tady doporučovali tu krávovinu Super blb, mi dluží zhruba půldruha hodiny života, tak se simvás složte, jo..? Taková blbost...

Taky jsem to nedokoukal, ale přičítal jsem to tomu, že nejsem milovník těch superpostav, které se v posledních letech na plátnech a LCD monitorech vyrojily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2022 v 21:46, Sarka Farka napsal:

Pěreval Ďatlova

https://www.csfd.cz/film/976157-pereval-datlova/prehled/

inspirovano touhle udalosti a jo, je tech 84% si to myslim zaslouzi bez problemu 👍

 

 

Ahoj, je to někde online? Nejlépe i titulky, díky. Já to nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z prdele sme si dali tyden zdarma amazon prime. Je tam celkem prd, nepocitam navraty do budoucnosti, ale to uz stejne kazdy videl 10x. Ale! 20dilny serial Exorcist. Toto fakt mozu, zatim paty dil a bomba. Aj ty tubular bells tam zahraly. Hrachovka se zatim jeste neservirovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je stejné, jako u Pána Prstenů... Frodo a jeho parta se trmácí přes celý kontinent, hromada lidí u toho zařve, Frodo hodí prsten do lávy (i s Glumem) a nakonec ho zachrání Orli. 

Toho ti Orli nemohli k Hoře Osudu přepravit rovnou na začátku příběhu? Anebo měl Sauron protileteckou obranu?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...