Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

V 27. 7. 2022 v 13:29, Sarka Farka napsal:

za malo a dej pak vedet co ty na to, me to chytlo fest :)

Tak jsem viděl všechny díly a paráda, moc se mi to líbilo. 👍

Ten příběh je sám o sobě zajímavý a o seriál/film si to říká.

Určitě bych tomu dal 80% možná ještě o chlup víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The Gray Man ... jestli tohle stálo 200 mega, tak to si teď někdo musí hodně rvát vlasy. Kvalitní blbost, nejlepší roli v tom má Praha, která hraje několik měst a je dějištěm kvalitní (v rámci filmu) akční scény. Kvůli ničemu jinýmu nemá cenu se dívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nový Predátor....za mě bída😪
Tomu prvnímu dílu se prostě nic ani nepřiblíží. Přitom by to podle mě šlo. 

Žádný napětí, žádný tajemno, predátor hnusnej, celý to bylo neuvěřitelný - křehká indiánka se naučí ovládat kosmické zbraně..hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

v neděli po o.. jsem našel na Netflixu  MAN vs BEE s Rowanem Atkinsonem :) taková přesně nedělní sranda pří povalování na gauči a ten Mr. Been tam byl prostě cejtit. :D

9 dílů ale jeden má snad 15 min takže jsem to sfoukl celý v kuse a bylo to jakoby jeden film. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jackpot s třem tygrama mě docela pobavil i když ty český komedie moc nemusím 😀

A Mans vs Bee s Atkinsonem alá Beenem, jak píše Spongebob je taky fajn komediální odpočinkovka.

Ale z poslední doby mi přišel nejzajímavější Sci-fi film Predestination, kterej jsem si tak náhodou pustil na Netflixu, sice už z roku 2014, ale doporučuju, kdo ještě neviděl. Naopak nedoporučuju novej akčňák s Dwayne Johnsnem a Ryanem Reynoldsem (ten to trochu zachraňuje).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Les Misérables (2019)

Trochu modernější paralela na původní od V.Huga, ale bolestně aktuálnější. Nezaujatý pohled z více úhlů, a koncová gradace kde se osudy aktérů protnou. Stojí za shlédnutí, a určitě přidávám do kategorie "rád se vrátím, a zamyslím znovu".

https://www.csfd.cz/film/723541-bidnici/prehled/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední dobou můžu spíš napsat, který filmy nedoporučuju Me time (čas na sebe) a The man from Toronto (muž z Toronta), filmy zřejmě s dost velkým rozpočtem a taky s Kevinem Hartem, kterýho teď všude, nevím proč, cpou a jeho pitvoření a "hraní" tomu moc nepřidává...

Doporučím skvělou komedii Moje mistrovské dílo (v originále Mi obra maestra).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...