Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Johny65 napsal:

Doporučuju Elvise na HBO, po dlouhé době jeden z těch lepších filmů, co jsem viděl, parádně natočený.

Já to ani nedokoukal - Elvisa hrála nějaká ultra nesympatická držka, která mimo vystoupení jen divně koukala a vlastně se k ničemu moc nevyjadřovala, takovej trošku blbeček, kterýho se život asi ani moc netýká. Celý to bylo nafilmovaný pro nepříjemně hekticky a efektně nebo co, prostě blbě se tomu věřilo. Exteriéry pravda perfektní a líbily se mně k tomu ty titulky nakreslený, ale to je asi tak všechno. Ale to mluvím za sebe, no.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Zmizík napsal:

Já to ani nedokoukal - Elvisa hrála nějaká ultra nesympatická držka, která mimo vystoupení jen divně koukala a vlastně se k ničemu moc nevyjadřovala, takovej trošku blbeček, kterýho se život asi ani moc netýká. Celý to bylo nafilmovaný pro nepříjemně hekticky a efektně nebo co, prostě blbě se na to hledělo. Exteriéry pravda perfektní a líbily se mně k tomu ty titulky nakreslený, ale to je asi tak všechno. Ale to mluvím za sebe, no.

Ty jo mě se to líbilo a hodně, efektně to natočený určitě je, hekticky nevím, vzhledem k tej stopáži to dobře utíkalo. Ale chápu, že někomu se třeba může víc líbit Bohemian Rhapsody a mě zase bylo bližší i hudebně tohle. A scéna s koncertem v Russwood byla skvělá, prostě takovej ten nejlepší moment z celýho filmu, něco jako v Rush když Niki Lauda potkal svou ženu a jede rychle starou Alfou, uplně jiný scény, ale prostě takovej ten úsek, co si každěj vybaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám za sebou první sérii Undercover a zatím mě to baví dost
https://www.csfd.cz/film/703221-undercover/prehled/

Tak jsem dokoukal všechny tři série a za mě dobrý Netradiční prostředí, uvěřitelné herci a série mají spíš stoupající tendenci...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 9. 2022 v 9:40, organic napsal:

Se divím, že tu není Dahmer, jsou toho plné internety.

Jsem u devátého dílu a přes velice pomalé tempo docela dobrá sonda Netflixu do duše homosexuálního nekrofilního kanibala. Tak 7/10

mam za sebou 4. dily a chvilkama to teda neni uplne prijemna podivana ... jinak dobre natocenej serial, hlavni role zahrana i obsazena skvele ... pripojuju se taky k hodnoceni 7/10 a verte mi, ze po tyhle homo/necro/sado produkci si davam definitivne vod podobnejch magoru voraz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2022 v 11:20, Zmizík napsal:

Já to ani nedokoukal - Elvisa hrála nějaká ultra nesympatická držka, která mimo vystoupení jen divně koukala a vlastně se k ničemu moc nevyjadřovala, takovej trošku blbeček, kterýho se život asi ani moc netýká. Celý to bylo nafilmovaný pro nepříjemně hekticky a efektně nebo co, prostě blbě se tomu věřilo. Exteriéry pravda perfektní a líbily se mně k tomu ty titulky nakreslený, ale to je asi tak všechno. Ale to mluvím za sebe, no.

Mluvíš mi z duše... nesympatická držka. Akorát Hanks tam je skvělej, hnusnej až na půdu, jen mi přijde, že z něj zase udělali víceméně karikaturu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sarka Farka napsal:

mam za sebou 4. dily a chvilkama to teda neni uplne prijemna podivana ... jinak dobre natocenej serial, hlavni role zahrana i obsazena skvele ... pripojuju se taky k hodnoceni 7/10 a verte mi, ze po tyhle homo/necro/sado produkci si davam definitivne vod podobnejch magoru voraz :)

 

5577109A-A3B8-4E03-8F84-C855B2666471.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...