Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Mimoradna udalost. Je relativne novy cesky film, ktery netlix nabidnul. Kua, prvni pulka bozi, takova aj trochu Kalamita s bolkem. No ale druha pulka ohovne, je to obrovska skoda. Fakt sem mel prvnich 40min prijemny pocit jak uz dlouho ne u ceskeho filmu. Vlastne si ani nepamatuju ten konec bo sem skoncil nadrany jak hajzl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shlédl jsem pár dílů Prstenů moci. Dopředu říkám, že jsem velký fanda filmové trilogie. Co hodnotím pozitivně: 

  • Vizuál.
  • Hlavní myšlenku - ukázat svět pár set let před Frodem.
  • Chemie mezi elfy a trpaslíky.
  • Drsnější pojetí některých scén. 
  • Nenávist lidí k elfům...

Co je trochu pruda: 

  • Sice to natočil Amazon, ale prostě je to moderní "Netflixovský" seriál s hlavní hrdinkou, kde ženy hrají hlavní role... 

Co absolutně nedávám je logika děje (SPOILERY)

  • Množství náhod v příběhu.. Galadriel, která skočí z lodi do moře vstříc jisté smrti a náhodu narazí na někoho, kdo by mohl být Sauron. Nedivil bych se, kdyby ho do této role vmanipulovala.. Spíše bych čekal, že u Saurona budeme sledovat nějaký mega promyšlený master plán, nebo jeho vnitřní konflikt dobra a zla, kde nakonec zlu podlehne.
  • Tvůrci se mohli inspirovat příběhem z her Shadow of Mordor a Shadow of War, kde je krásně rozpracované, jak se z klaďase stane záporák...
  • Nějak nechápu proč předchůdci hobitů, kteří se pořád bojí a maskujou, pořád někam putují, když jich dost na každé cestě umře.. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimoradna udalost. Je relativne novy cesky film, ktery netlix nabidnul. Kua, prvni pulka bozi, takova aj trochu Kalamita s bolkem. No ale druha pulka ohovne, je to obrovska skoda. Fakt sem mel prvnich 40min prijemny pocit jak uz dlouho ne u ceskeho filmu. Vlastne si ani nepamatuju ten konec bo sem skoncil nadrany jak hajzl.

Zajimavy, u me zcela naopak. Videli jsme vcera. Po prvnich 10 minutach jsme to chteli vypnout, ale nakonec jsme to dotrpeli do konce. Asi dvakrat jsme se zasmali.

Jedina snesitelna byla Plodkova, zbytek zoufalost po vsech strankach. Scenar, herci (treba byla jejich “ochotnickost” cilena), charaktery… jenom jsem nechapave kroutil hlavou.

Jednoznacne nejhorsi vec, co jsem letos videl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, (Miloš) napsal:

Ten konec byl takovej jalovej, zkuste Hádkovi, to jsem se bavil :)

A jinak The Outfit, taky z jedný místnosti, ale trochu jinak :)

jj The Outfit super. Komorní se zajímavou atmosférou, která vás vcucne. Zápletka celkem prohlédnutelná, ale i tak mě to fakt bavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes si davame dvojprogram na dyznyplus. Neco na te mary je ( bozi kokotina od farelyjovcu) a na "vaznejsi" notu, Valka Roseovych. Na tech strymovackach je nahovno ze cek nevi co tam vlastne vsecko je a pak mu tam neco skoci, kukne na to, nalistuje podobne a tam je neco dalsiho podobneho. Proste bude super az z televize vyjede ampulka a z davky spermatu ta bedna sama pozna co by covek rad pozeral. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...