Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tip pro fanoušky military historie. Nový seriál Pluk mizerů

Abych citoval:

Je to opravdu pecka. Zadna reklama predem... a najednou tu mame jeden z nejlepsich letosnich serialu. Podobne prekvapko jako The Queen's Gambit. Navic delka jen pres 5,5 hodiny, takze v podstate dva soucasne blockbusterove filmy. Steven Knight si strihnul rychly a zbesily valecny side/sequel Peaky Blinders v Africe. Pet tuctu dobrovolnych spinavcu, kteri byli u zrodu SAS jednotky. Paradni chlapska herecka sestava (+ bonusova sneda kocka Sofia Boutella), prvotridni vyprava a cela technicka stranka, vizualni vtipky (s countdownem zasahu/cilu jsem si vzpomnel na Zhave vystrely 2), drava rockova muzika (Highway to Hell!!!). Prvni dil jak od Ritchieho, zbyle jak od Vaughna s Tarantinem s typicky cernohumornym a cynickym nadhledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 11. 2022 v 0:36, Jarmom napsal:

Tip pro fanoušky military historie. Nový seriál Pluk mizerů

Abych citoval:

Je to opravdu pecka. Zadna reklama predem... a najednou tu mame jeden z nejlepsich letosnich serialu. Podobne prekvapko jako The Queen's Gambit. Navic delka jen pres 5,5 hodiny, takze v podstate dva soucasne blockbusterove filmy. Steven Knight si strihnul rychly a zbesily valecny side/sequel Peaky Blinders v Africe. Pet tuctu dobrovolnych spinavcu, kteri byli u zrodu SAS jednotky. Paradni chlapska herecka sestava (+ bonusova sneda kocka Sofia Boutella), prvotridni vyprava a cela technicka stranka, vizualni vtipky (s countdownem zasahu/cilu jsem si vzpomnel na Zhave vystrely 2), drava rockova muzika (Highway to Hell!!!). Prvni dil jak od Ritchieho, zbyle jak od Vaughna s Tarantinem s typicky cernohumornym a cynickym nadhledem.

Můžu potvrdit,AC/DC k tomu sednou jako p.del na hrnec ...,za mne dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 11. 2022 v 0:36, Jarmom napsal:

Tip pro fanoušky military historie. Nový seriál Pluk mizerů

Abych citoval:

Je to opravdu pecka. Zadna reklama predem... a najednou tu mame jeden z nejlepsich letosnich serialu. Podobne prekvapko jako The Queen's Gambit. Navic delka jen pres 5,5 hodiny, takze v podstate dva soucasne blockbusterove filmy. Steven Knight si strihnul rychly a zbesily valecny side/sequel Peaky Blinders v Africe. Pet tuctu dobrovolnych spinavcu, kteri byli u zrodu SAS jednotky. Paradni chlapska herecka sestava (+ bonusova sneda kocka Sofia Boutella), prvotridni vyprava a cela technicka stranka, vizualni vtipky (s countdownem zasahu/cilu jsem si vzpomnel na Zhave vystrely 2), drava rockova muzika (Highway to Hell!!!). Prvni dil jak od Ritchieho, zbyle jak od Vaughna s Tarantinem s typicky cernohumornym a cynickym nadhledem.

Dík za tip... už sjíždím 4. díl a super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stínohra 2019

Škoda toho nízkého hodnocení, prolínající se dějové linie, i vhled do člověka který jedná pod tlakem emocí a okolností, za mě stojí za zhlédnutí, možná i k zastavení a zamyšlení nad vlastními hraničními momenty v životě 🙃.

https://www.csfd.cz/film/948874-stinohra/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...