Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Klotzman napsal:

V rámci festivalu francouzského filmu jsem shlédl Juste ciel! s přiblblým českým názvem Sestry v sedle. Dlouho jsem se takhle nenařehtal, skvěle natočený film s úplně jednoduchými ale skvěle zahranými gagy.  V kinech bohužel až od března.

Miluju francouzký komedie :). Kde se to dá zkouknout? Jinak si počkám..

Já včera dal "Hustle" se Sandlerem a dobrý to bylo :) takovej trošku klasickej scénář, ale tyhle filmy mám rád, Sandler to zahrál super a občas jsem se i zasmál :)

Můžu tedy doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sme se ženou prubli Laviho celovečerní počin, aka Vyšehrad Fylm. 
Jak mi seriál přišel koukatelnej a místy vtipně-trefnej, min. prvních 5-6 dílů, tak todle sme cca po 30min vypínali. Peklostroj. 
Halt ne vše je určené na velký formát. 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Maxel napsal:

Včera sme se ženou prubli Laviho celovečerní počin, aka Vyšehrad Fylm. 
Jak mi seriál přišel koukatelnej a místy vtipně-trefnej, min. prvních 5-6 dílů, tak todle sme cca po 30min vypínali. Peklostroj. 
Halt ne vše je určené na velký formát. 

Ja to vypnul asi po deseti. Nekoukatelna picovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netflixový seriál 1899 - ano, společné prvky jako starší Dark to jednoznačně má, chybí mi vidět ještě poslední 2 díly a zatím je to pořád ještě zmatené, ale z toho, co se rýsuje, lehce mrazivé, atmosféru to má. Zajímavý je i ten prvek jazykového Babylonu na lodi, no uvidíme, jaký bude závěr.

5. řada Crown - slabší, než ty předchozí, tentokrát se celá točí jen kolem dvou témat Charles vs. Diana a smysl monarchie. Za mě celé jen jako dělostřelecká příprava pro příští/poslední řadu.

A začíná druhá série Slow horses. S K. Rodenem, tak to jsem zvědavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera konečně dopracoval k vychvalovanému, výborně hodnocenému a cenami ověnčenému Trojuhelnik smutku.

Na film jsem se celkem dost tešil, o to větší bylo zklamání. Postavy mi byly tak nějak ukradený, jako inzerovaná komedie mi to taky nepřišlo, což by samozřejmě nevadilo, pokud by to fungovalo jako třeba drama. Ale ani takhle to na mě nezapůsobilo. A ta jedna scéna, jak vykradená z Monty Python's The Meaning of Life, to zrovna taky nezachránila.

Asi to bude chyba u mě a tyhle typ společensko kritický, satirický komedie u mě nějak nefunguje (stejně mě nebavil ani Parazit,se kterým je film taky občas srovnáván.

 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro všechny milovníky Kmotra 🙂 

zatím  3 díly, mraky odkazů na všechny zásadní filmy, herce, autory atd. Ač milovník tohoto žánru, tady skoro nestíhám 🙂

https://www.csfd.cz/film/993539-the-offer/prehled/

Upraveno uživatelem morricone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, warann napsal:

Tak jsem se včera konečně dopracoval k vychvalovanému, výborně hodnocenému a cenami ověnčenému Trojuhelnik smutku.

Na film jsem se celkem dost tešil, o to větší bylo zklamání. Postavy mi byly tak nějak ukradený, jako inzerovaná komedie mi to taky nepřišlo, což by samozřejmě nevadilo, pokud by to fungovalo jako třeba drama. Ale ani takhle to na mě nezapůsobilo. A ta jedna scéna, jak vykradená z Monty Python's The Meaning of Life, to zrovna taky nezachránila.

Asi to bude chyba u mě a tyhle typ společensko kritický, satirický komedie u mě nějak nefunguje (stejně mě nebavil ani Parazit,se kterým je film taky občas srovnáván.

 

Měl jsem to úplně stejné. Nejčastější dojem během koukání byl WTF?

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lynx12 napsal:

Jack Reacher.... mám rád Childovo předlohu, má ji snad komplet... mám rád Toma Cruise, jako jo, zahrál to dobře... ale kurva... Jack Reacher má přes 190 cm... 🙂

musíš taky koukat na toho pořádnýho Jacka😉

https://www.csfd.cz/film/1113878-reacher/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 12. 2022 v 23:15, spineshank napsal:

musíš taky koukat na toho pořádnýho Jacka😉

https://www.csfd.cz/film/1113878-reacher/prehled/

Kurňa, po 15 min 1. dílu už nechci ten s Cruisem ani vidět 😁 budu mít co dělat, abych dneska zkouknul jen ten první díl 😁

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Lynx12 napsal:

Kurňa, po 15 min 1. dílu už nechci ten s Cruisem ani vidět 😁 budu mít co dělat, abych dneska zkouknul jen ten první díl 😁

myslím že budeš hodně spokojen👍,jeden díl je málo,dáš si myslím aspoň dva jak tě to vtáhne👍

snad se příští rok dočkáme 2.série🤟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, spineshank said:

myslím že budeš hodně spokojen👍,jeden díl je málo,dáš si myslím aspoň dva jak tě to vtáhne👍

snad se příští rok dočkáme 2.série🤟

Už se točí. Očekává se zase únor/březen 2023 .. taky se těším. První sérka super, i když působila brutálně lowcost, druhá už bude třeba lepší. Bude tam rozhodně víc postav, páč se točí Bad luck and trouble, pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...