Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Během týdne jsem skouknul Wednesday a 1899.

Wednesday výborně vypadá, je to pěkná vykrádačka Harryho Pottera, ale nějak mě to nechytlo za srdce. Je to takový prázdný. Vtípky sem tam dobrý, některý scény taky (tanec na plese), ale ve výsledku snadno zapomenutelný. To takový Stranger Things jsem prožíval mnohem víc.

1899 je atmosférou o něco lepší, ale zas pro změnu moc natahovaný. Kdyby to zkrátili na polovinu, tak by to byla luxusní jednohubka (nevím, jestli se plánujou další řady). Pořádně se to začne rozjíždět až tak kolem 5-6. epizody a finále je taky hodně zajímavý. Je vidět, že tvůrci seriálu Dark uměj. Jestli jste něviděli, tak od nich doporučuju film Who I Am - https://www.csfd.cz/film/387030-who-am-i-zadny-system-neni-bezpecny/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tomak napsal:

Hodně zajímavý a drsný dokument na Netflixu - SOPKA: Záchrana z Whakaari

https://www.csfd.cz/film/1245322-sopka-zachrana-z-whakaari/prehled/

Na NZ jsem strávil dlouhou dobu, a když jsme bydleli v Tauranze, tak Whakaari jsme dlouho plánovali. Pak z toho nějak sešlo, museli jsme se vrátit do česka. No a teď už to neklapne.

Dokument je hodně drsný a je vidět, že vulkanické změny se nedají nijak plánovat. Ti přeživší si prošli peklem. Trochu mě zamrzel přístup některých složek oficiální pomoci, které se dost zdráhaly něco udělat. Nakonec to bylo celé v rukou dobrovolníků a amatérů. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, AndyAaron napsal:

Kdyz jsme u NZ, tak jsem prave skoukl tenhle film od Taika Waititiho: https://www.csfd.cz/film/421906-hon-na-pacloveky/prehled/

Takove trosku jine tema, fajn film a hezka NZ priroda.

Jo, ten mam taky rad. Obzvlaste ta soc.pracovnice byla vyborna. Moc prijemna a sympaticka pani ;-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chappie

https://www.csfd.cz/film/341301-chappie/prehled/

Jeho první slovo, bylo hodinky, takže za mě fajn oddychovka 😁👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 12. 2022 v 9:00, dtx napsal:

Rekrut - nový seriál od Netflixu. Skvěle obsazená, příjemná oddechovka, která je mnohem lepší než to může na první pohled vypadat. Neměl jsem vůbec potřebu přeskakovat dopředu a to se moc často nestává.

https://www.csfd.cz/film/1239059-rekrut/recenze/

Podle finále to vypadá, že mají nabito na dalších 8 epizod. Když člověk ignoroval některé nelogické zvraty a bral to s nadhledem, tak to byla slušná mísa osmi jednohubek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, vwtyp11 napsal:

D.N.O. Totální níž už to nejde…

no dyť jo! Víš jak jsem si to krásně užil?! Po všech těch načančaných vánočních slaďákách, jakobych se zas ocitl v báječné době béčkových ptákovin.

Teď jsou všichni uchvancancnutí z novýho Avatara. Já to ještě neviděl a asi neuvidím. Ten první byl, jak bych to řek, vlastně o ničem. Barevný omalovánky. Víla Amálka co chrání kytičky. A ten nový, recenzenti se celkem shodují že se to musí vidět v óbrkině v 3D a někteří se nebojí přiznat že jak vyšli z kina, ihned zapomněli o čem to bylo. No a teď co je lepší? Šílený béčko co nejspíš stálo asi tolik co jedna relace televizních zpráv, u který se pár magorů bavilo, nebo barvičkový něco co by asi nikdy nevzniklo kdyby nevylepšili počítačový omalovánky a co by asi nikomu nechybělo.

No ať si každej vybere. Já si cením toho že někdo ještě dokáže natočit prostou béčkovou ptákovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 12. 2022 v 11:48, Tondaa73 napsal:
Kam se hrabe osamocený Kevin, nebo Willlisova Smrtonosná past.
TOHLE je ten pravý Vánoční film...

Souhlasím. Po delší době film, který sice nebude kandidovat na cenu akademie, ale člověk si ho užil, občas se zasmál a hlavně viděl pořádnou akci bez zábran.

Připomnělo mi to https://www.csfd.cz/film/773467-nikdo/prehled/

A vlastně od tohoto filmu je to jeden z mála filmů, který rád doporučím kamarádům a známým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi,

Tak jsem si dal Silenou noc a teda... Dluzite mi dve hodiny zivota.

Dle mistnich ohlasu a ohlasu na CSFD jsem cekal nekompromisni hlaskama nabitou akcni rezbu. Dostal jsem celkem nudnou a nenapaditou chujovinu. Ano, krve tam bylo dost, ale tim byl potencial napadu a filmu vycerpan. A pritom to zacalo dost nadejne, akorat se tvurci "vystrikali" hned tam a zbytek napadu odesel se Santovymi zvratky.

Svetlem na konci tunelu budiz scena ala "Sam doma", kde mala holcicka vyridi dva padouchy. Kdyby podobne tempo bylo alespon pulku filmu, tak by to bylo o dva levely jinde. 

Na Nobody to nema ani nahodou, o Brulisovi ani nemluve. A pritom fakt, ten napad je hodne fajn, jen kdyby to tvurci uchopili lepe, vic si s tim vyhrali, vzdyt to ma takovej potencial!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych to tolik nedramatizoval. U nás pravidelně běží pohádka Die Hard 1 + 2, Violent Night byla pouze vsuvka. Zápletka naprosto geniální, potenciál to mělo ale o 1000% větší. Necítím z toho víc promrhané dvě hodiny než když vidím jakoukoliv českou pohádku po stodvacátésedmé... takže za mě příjemná vánoční jednohubka. Znova se na to dívat ale nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tondo, asi neshodneme 😅 Trosku rad nemam, ale Slunce, seno, ... je v CR uz kultovni trilogie a pochazi odtud snad nepocitane mnozstvi hlasek. Od Santy si neuvedomuju snad jednu jedinou poradnou hlasku, u ktere bych se pekne od plic zasmal.

Mozna jsem tu recenzi trosku vic vyhrotil, ale umocnilo to hlavne jak moc jsem se na ten film tesil a co jsem dostal. Santa je proste fajn prumernej akcnak, dal bych mu tak 60%, ale krome nevyuziteho nametu me nicim nezaujal. Jak pise tmx, znova to videt nemusim.

Ad ceske pohadky, ty nove jsou na tom hur, az na Andela Pane. Ale na ty starsi se velice rad podivam i po stodvacateosme (S certy nejsou zerty, Byl jednou jeden kral apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra chlapi. A já si to šetřil, že se na to koukneme. Tak teď nevím ;-)

Mezitím jsem dal posledního Ryana, Alice in Borderlands, Echo 3 a ani jedno mě nebavilo. Witcher taky nevypadá, že to zachrání.

Tak si ještě šetřím Tulsa King a doufám, že alespoň ten bude pak dobrej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...