Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, JanKuc napsal:

Na netfliksu vcilkom jezdime Kominskeho metodu. Zatim koncime 1.radu a je to uzasna prdel. Douglas a ten dedek z little miss sunshine, to nema chybu. Plus danny devito jako urolog, ty vole ja to asi davam jako nej seros od neflixu. 

Díky za doporučení, je to fakt pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jedu z Avatara. Jak jsem fakt fanda 1. Tak jsem dlouhe neviděl větší sračku. Jakože horší jak Mladý Hercules ve 3D. Dlouho jsem nebyl takhle zklamaný cestou z kina. Nemám nic pozitivního, co bych o tom řekl, krom toho, že jsem 30min prospal. Fakt peklo, serie je pro mě tímhle mrtvá..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Kominsky method je nejlepsi vec na netflixu, mam to fakt rad. A diky za upozorneni na Yellowstone a novou serii, to mam falt rad.  I se mi libil ten jeho spin off 1883, jsem obecne dost Westenovy. 

Souhlas s The last of us, zatim fakt pecka. A ja ted nedavno dojel Boys, a to taky muzu jen doporucit. Obskurni, drsny a zabavny seros a po Watchmen fakt dobey superhrdinsky format bez patosu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom jeste doplneni k tomu Avatarovi, za me fakt strasne spatny. Ten film me hrozne stval az jsem vedome radeji usnul. 

Na 1. jsem byl 3x v kine a asi 10 x jsem ho videl u tehdejsi holky na jejich platne a fakt se mi to moc libilo. 

Tady me hrozne stval ten pribeh. Ale jakoze strasne. I mi nesedela ta casova linka. Ale jsem vlastne i strasne zklamany z vizualu. Za me hrozny, vlastne pro me momentalne jedna z nejhorsich veci,  co jsem videl. Vubec nechapu tech 80+%. Mozna je to tim, ze jsem se fakt tesil. Ale poprve v zivote jsem jeste v kine daval "odpad" hodnoceni hned u titulku. I na csfd a imdb, fakt desive spatny pro me. Az jsem prekvapeny 😀 tohle jsem mel vynechat, asi nejvetsi filmove zklamani, co jsem zazil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...