Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Vidíš, já 1 díl viděl nedávno na naléhání přítelkyně, že se to jako musí vidět.... Je to asi tím, že jsem od toho nečekal vůbec nic (jinak bych se na to asi podíval dřív) tak mě to neurazilo a ta dvojka je z mýho pohledu dost podobná. Je to taková americká klasika, vezmeme si vaše suroviny, na oplátku Vám rozmrdáme zemi, vnutíme styl života o kterej nestojíte a nějaká modrá omáčka kolem. A abych jim nekřivdil, obecně se jako lidstvo chováme v tomhle směru hrozně, jen málokdo jinej je na to tak hrdej. Takže za mě modrej Rambo celkem dobrý. Víc než jsem čekal a o tom očekávání to asi bude nejvíc, s tím se to poměřuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednička byla logikou příběhu v pohodě, příběh byl doplněn vizuálem. Dvojka byla nějaký vizuál (imho nezajímavý), režisér chtěl (s)prostě ukázat svůj oblíbený vodní svět...a příběh s postavami byl jen do počtu. Nedávalo smysl chování modrásků jako bránící síly, ani dementní chování jednotlivých postav v situacích, do kterých je vyloženě scenárista posunul jen tak, aby příběh byl. Kroutil jsem hlavou celou dobu a říkal si, jestli to myslej vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, zda to tu již není, ale  na příšerném kanálu Prima love běží Tudorovci.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Muffik napsal:

Co říkáte na tu Faudu 4? U mě rozporuplné pocity, celkově dobrý, jen takové úlety v disciplině by určitě nikdo netoleroval. No a ten konec, kdy už se jako idioti chovali všichni jsem nepobral. Ale připraveno pro 5. sérii.

Mám z toho úplně stejný pocit, jak ohledně jednání navzdory rozkazům tak co se týká závěrečného boje. Alespoň příjemné hodinkové překvapení v podobě Doronových keramicko-titanových Omeg.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U filmu Lhář Lhář se při zadání kodu MOTÝLE též aplikuje sleva padesat procent dolů.  

warann: Rádo se stalo. 

Sem nad tím původně uvažoval, že bych Bonda koupil....

Ale spíš si to pak od Tebe radši půjčím. ( vyjde mnohem levnějc. )

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tomak napsal:

Mám z toho úplně stejný pocit, jak ohledně jednání navzdory rozkazům tak co se týká závěrečného boje. Alespoň příjemné hodinkové překvapení v podobě Doronových keramicko-titanových Omeg.    

Hoši, hoši...Nespojrelovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...