Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

A prosimvás, samozřejmě vidím i ty přehrávače za 3, 4, 5 litrů. Ale! Když existuje Blue-ray přehrávač za 30, tak ty levný zákonitě musí být aušus, no né? To dá přece rozum. 
Nic, tady tomu nerozumíte. Jdu do hifi vlákna a píšu afrimu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přehrávač mám, sada DVD na cestě, jen škoda, že chybí poslední 2 filmy.

Ale co, vlastně kdo, dál?

https://www.esquire.com/uk/culture/a25723722/who-will-be-the-next-james-bond-an-in-depth-analysis/

Za mě stále asi Cavill. Svýho času řadili mezi možný nástupce i Hiddlestona, toho bych si taky dokázal představit, ale ten tady už není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Východní Německo, agenti, plno krve a perfektní zápletka, tohle mě fakt bere. Zatím jsem u 6z8 ale naprostá pecka.

Za mě 85% jak vyšitých.

Kleo (2022) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz (csfd.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The last of us - pro mě zatím spíš zklamání. Hru jsem nehrál, tak jsem se těšil na výborný příběh a napínavé zombie orgie... a furt nic. Nejlepší byl 1. díl, pak už se to jakoby mdle táhne...  Dám tomu ještě šanci, snad se to rozjede :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, myslím, že se to tu ještě nerozebíralo. Ale šli jste někdo na Babylon? Já jsem na to vzal na konci náročnýho dne partnerku, nic jsem o tom samozřejmě nevěděl, jen jsem viděl Whiplash a La la land. Taky mám rád Brada a můžu i Margot...No :D Jako jako já byl neskutečně nadšenej, ale bohužel tyhle pocity nebylo úplně s kým sdílet. Ty 3 hodiny mnohdy ukrutnýho bizáru na ni byly moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 2. 2023 v 15:40, T1000 napsal:

The last of us - pro mě zatím spíš zklamání. Hru jsem nehrál, tak jsem se těšil na výborný příběh a napínavé zombie orgie... a furt nic. Nejlepší byl 1. díl, pak už se to jakoby mdle táhne...  Dám tomu ještě šanci, snad se to rozjede :D  

Třetímu dílu se ve svém zájmu raději vyhni obloukem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Gulas napsal:

Chlapi, myslím, že se to tu ještě nerozebíralo. Ale šli jste někdo na Babylon? Já jsem na to vzal na konci náročnýho dne partnerku, nic jsem o tom samozřejmě nevěděl, jen jsem viděl Whiplash a La la land. Taky mám rád Brada a můžu i Margot...No :D Jako jako já byl neskutečně nadšenej, ale bohužel tyhle pocity nebylo úplně s kým sdílet. Ty 3 hodiny mnohdy ukrutnýho bizáru na ni byly moc...

Babylon je skvělý film. Je tam úžasná kamera, fantastický střih a skvělá hudba 🙂 Ani jsem si neuvědomil, jak ty tři hodiny utekly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi zábavný je Cunk on Earth na Netflixu. Doporučuji se spíše soustředit na mluvu a dát si anglické titulky pro kontrolu. České jsou dobré, ale spousta vtipů tak dobře nevyzní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi zábavný je Cunk on Earth na Netflixu. Doporučuji se spíše soustředit na mluvu a dát si anglické titulky pro kontrolu. České jsou dobré, ale spousta vtipů tak dobře nevyzní.

Jo, Philomena Cunk je geniální postava, má i starší pořady. Diane Morgan byla geniální i v After Life.

https://www.csfd.cz/film/697203-po-zivote/prehled/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Duke650 napsal:

Když tady zaznělo Afterlife, viděli jste Dereka? Humor - resp. smích skrz slzy - Ricky Gervaise je mi velmi blízký...

https://www.csfd.cz/film/315776-derek/prehled/

Viděl jsem všechno od Gervaise a všechno můžu doporučit...od původní The Office, přes Life is too short až po Extras

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Přidal bych i skvělé stand-upy; např. Humanity nebo posledni SuperNature. 
V neposlední řadě pak doporučuju si na YT najít opening monologue Golden Globe Awards, které několikrát za posledních myslim 10 let hostil. Celebrity roasting par excellence a neskutečná prd*l! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...