Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Showtime je v pohode. Nevim, jestli je to otazka AppleTV, ale titulky u me maji mirny zpozdeni (treba pul vteriny). Extra mi to neva, jen je to nezvyk proti ostatnim sluzbam, kde delay neni.

Dělá mi to taky. Mám pocit že jen u českých. Jinak za těch 90 Kč je to ok služba, hlavně pokud někoho bere Yellowstone (mě bohužel ne). Jsem zvedavej, co tam časem přidají, protože teď to vypadá, že zkouknu těch pár věcí co jinde nejsou (Top Gun a pod.) a přestane to být zajímavý. Strašně bych ocenil, kdyby třeba někde byly první dvě série Twin peaks.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to taky projížděl, a příjde mi, že tam v těch seriálech mají jen starší věci. Bilions jen do 4. série, u Yellowstone jsem našel jen pár dílů. 

Jak to je po registraci? Je tam u daného titulu vše až po nejnovější díly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30 minutes ago, Kotlick said:

Už jsem to taky projížděl, a příjde mi, že tam v těch seriálech mají jen starší věci. Bilions jen do 4. série, u Yellowstone jsem našel jen pár dílů. 

Jak to je po registraci? Je tam u daného titulu vše až po nejnovější díly?

Yellowstone ukazuje 5 řad. Billions nevim, ty jsem sledoval na HBO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Film Bod varu

Bod varu (2021) | ČSFD.cz (csfd.cz)

Viděl někdo? Poměrně vysoké hodnocení a vcelku pozitivní recenze Verbala :D - tak by to snad mohlo být dobré pokoukání.

Ještě prosím tip na nějaké méně známý, ale dobrý krimi thriller.

Hledám, kdysi jsem to viděl a nemůžu si vzpomenout a najít, co to bylo  - policajt se zaplete s drogovou mafií nebo po nich jde, furt tam šňupe, chlapa tam v nějaké dílně rozsekají mačetou, je tam únos holky, kterou pak prodávají, víc si nevybavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Showtime zatím splňuje co jsem od toho čekal. Spousta tv vykopávek s dabingem + pár novinek. Yellowstonem ně naštvali, anžto dabing končí u druhé série. Ale např Disney lituju, že jsem jim naletěl na sliby. Mraky Marvel volovin a nejsou schopni dát ani Akta X s dabingem. Celý Disney je prakticky jen o Mandalorianovi, kterého tam začali dávkovat po dílech + Obi-Wan a Andor. To je první adept na zrušení.

Ps: Showtime nemůžu beztrestně zrušit, jelikož tam je Tlapková patrola

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Sarka Farka napsal:

Díky za tip, ale není to ono. Tohle byl film buď španěl/francouz produkce, něco jako Drsný město apod... Budu hledat dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...