Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Starší klasika, Harry Brown, trochu mi přijde, že tam také spějeme stejně jako třeba předměstí Londýna, Paříže. Každopádně skvělé obsazení, Michael Caine, navíc školník z Harryho Pottera & Ser Barristan z GOT 😁👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji snímek Invalida. Skoro jako by si Guy Ritchie odskočit natočit biák k bratrům slovákům 🙂 Tedy, pokud někomu nevadí film ve slovensko-cigánském znění s českými titulky 🙂

https://www.csfd.cz/film/1194334-invalida/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2023 v 19:25, Frantik napsal:

Viděl. Bohužel :-(( Musíš hodně smazit, abys to probral. Nebo budeš potom :-))

Tak jsem to vcera dal a za mne dobry. 
V tydnu zkusim tu Carodejnici nebo Majak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 27. 2. 2023 v 15:19, Klotzman napsal:

 

Taxem se prave vratil z kina. A super. Samozrejme v tom nikdo nesmi hledat historicke realie (jak nekdo na CSFD) nebo nejakou uveritelnou zapletku. Proste řežba zasazena do obdobi druhe svetove. Pobijeni nacku severane umi natocit, vcetne jejich typickeho humoru. A to, ze je to hodne v Tarantinovskem stylu, uz je jen tresnicka. Kdo mate rad Sin City, Kill Bill, Død Snø, apod., tak si to uzijete! Jo, ale spise doporucuju jit s kamosem nez s babou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2023 v 6:33, Paw napsal:

https://www.csfd.cz/film/854259-pistol/prehled/ - Seriál o vzniku a zániku Sex Pistols. Tahle hudba není můj šálek kávy, ale i tak jsem se nedokázal odtrhnout. Dobrá hudba, dobrej vizuál. Režíroval to Danny Boyle a je to vidět.

diky za tip, vecer jdu na to !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlehl jsem nějaký recenzi na seriál Beef (Ve při) - Watch BEEF | Netflix Official Site.

Kritika se rozplývala, já teda ne. Čekal jsem nějakou řežbu proloženou humornýma scénkama, ale namísto toho šlo o rozvleklej seriál o 10 dílech. Dal jsem čtyři a pak poslední (konec nepřekvapil). Za mě teda příšerná nuda.

 

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...