Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Film se scénářem od Charlie Kaufmana jsem viděl (několikrát) jen jeden, a to Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Věčný svit neposkvrněné mysli) - opravdu výborný, i když jsem si ho vzal asi moc osobně...

Jim Carrey je herec, který umí opravdu hrát!

 

21 gramů je opravdu geniální film! Od tohoto rež. (Iňárritu) stojí taky za shlédnutí film Amores Perros (Láska je kurva).

 

No nic, pánové, končím a jdu do kina na poslední "dobrý" Wendersův film The Million Dollar Hotel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spalovač mrtvol je fakt dobrej film a tim více v jaké době byl natočený, bohužel je černobílý. Borat chci vidět, šli jsem na něj do kina, bohužel kvůli opoždění kamarádky mé přítelkyně sme viděli nakonec "Po hlavě do prdele" a to tedy opravdu nedoporučuju, velmi chaotický až amatersky natočený film, do kterého se autor snaží nacpat vše co se dá, někdy film působí až trapně a těch pár míst kde zaujme či člověka pobaví, nestojí za pozornost. Režisér Marcel Bystroň si eviděntě hraje na Quentina Tarantina(kterého mám velmi rád), ale výsledek je opačný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po letech...

Tip na dobry film muze byt za rozumnou cenu (60 CZK na DVD) - napriklad trilogie Volavka, treti dil, nevysel v zadnem casopisu a tudiz bude za standardni cenu cca 200 CZK.. Odkaz na prodej: http://primadvd.cz/index.php?akce=seznamDV...mp;film=volavka

 

Volavka I - CSFD

Volavka II - CSFD

Volavka III - CSFD

 

Me se libily vsechny 3 dily, i kdyz nejlepsi byla asi I + II.. Podobny film natoceny ve statech byl Skryta identita, ktery ma vicemene stejny nebo alespon velmi podobny dej.. fakt je ten ze Volavka od japonciku se mi libila vic a co vic, je tam par zaberu na Rolexy v prubehu filmu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...