Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

tu by som este specialne poukazal na tvorbu Takashi Miike

 

Sukiyaki Western Django

Western a Tarantino dohromady. Špageťárna jak z partesu a western hraný japonci sice neavizuje hluboký intelektuální zážitek, ale já jsem se bavil :D Když už nic jiného, tak to jste ještě neviděli :gora:

 

Upraveno uživatelem sureshot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dokoukal zde několikrát opěvovaný film Magnolia. Sám na pokoji v nemocnici, po tmě - skvělé, nádherné, dojímající. Úžasná hudba. Ještě teď mám na tváři slzy.

Do dneška jsem si myslel, že Cruise podal svůj vrchol ve Vanilla Sky. Kdepak, tohle je jeho majstrštyk.

Nechápu jak je možné, že jsem 12 let o tomhle skvostu nevěděl. Díky Chronomagu jsem ho nakonec našel...

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Do dneška jsem si myslel, že Cruise podal svůj vrchol ve Vanilla Sky. Kdepak, tohle je jeho majstrštyk.

...

 

Tomíka Krujzů jsem nikdy moc nemusel, ale máš pravdu, že v Magnolii byl dobrej.

Jinak se mi potom ještě líbil tady:

http://www.csfd.cz/film/5398-eyes-wide-shut/

a tady (tady víc):

http://www.csfd.cz/film/233151-valkyra/

Řekl bych, že Operace Valkýra je taky jeho dost nedoceněnej film. Ale to bude tím, že to v kinech proběhlo tak nějak nenápadně, bez velké marketingové podpory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dokoukal zde několikrát opěvovaný film Magnolia. Sám na pokoji v nemocnici, po tmě - skvělé, nádherné, dojímající. Úžasná hudba. Ještě teď mám na tváři slzy.

Do dneška jsem si myslel, že Cruise podal svůj vrchol ve Vanilla Sky. Kdepak, tohle je jeho majstrštyk.

Nechápu jak je možné, že jsem 12 let o tomhle skvostu nevěděl. Díky Chronomagu jsem ho nakonec našel...

 

Takže když už jsi to objevil, tak ti posílám pěknou písničku aby jsi se co nejdřív uzdravil... :) Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes shlédnuto Ateam docela dobrá odpočinovka komu se nelíbí ať to tu nerozepisuje jako minulej příspěvek.Každýmu se líbí něco jiného, tak co to druhejm kazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto potesilo, po dlhom case som pozrel celu (usa) rozpravku.

(ku super rozpravkam ako nightmare before christmas, nausiko z veterneho udolia, cesta do fantazie, rozpravky od karla zemana ....a podobne, to sice neradim ale na

usa rozpravku to bol super aj vtipny vykon. ak mate mensie ratolesti tak doporucujem

 

Ja padouch

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto potesilo, po dlhom case som pozrel celu (usa) rozpravku.

(ku super rozpravkam ako nightmare before christmas, nausiko z veterneho udolia, cesta do fantazie, rozpravky od karla zemana ....a podobne, to sice neradim ale na

usa rozpravku to bol super aj vtipny vykon. ak mate mensie ratolesti tak doporucujem

Ja padouch

K tomuhle se můžu jenom připojit, už jsem tu o tom i psal. Minions jsou prostě boží :) Pro mě jedno z překvapení loňského roku.

 

Zatím jsem neviděl všechny letošní filmy nominované na oscara, ale pokud pánové Firth a Rush získají za svoje výkony plešouna, zlobit se nebudu. Ač bych ho třeba Baleovi přál, tak tady musí utřít! Obecně Fighter byl strašně přímočarej, co taky čekat od filmu, kde hraje hlavní roli Mr. Pokerface Wahlberg. Mám silné podezření, že nemá všechny obličejové svaly :) U Black Swan mi taky chyběla větší hloubka, ale Natálka to má rezervovaný. Režie pro Finchera a o film ať se popere s King´s Speech.

A když to dopadne jinak, tak mi to je jedno. Oscary jsou velmi přeceňované :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...